Bet365 mobiilirakendus

Maailma ühe juhtivaima online panuste pakkujana peab Bet365 eeldama ülimalt head mobiilset kogemust. 22 miljoit aktiivset kasutajat ootavad parimat ja ei midagi vähemat. Täpselt nii see ka on. Mobiilne rakendus on saadaval nii Androidi kasutajatele, kelle seade jookseb vähemalt süsteemi versioonil 4.0 ning loomulikult ka iPhone kasutajatele, kelle süsteemi versiooniks on vähemalt 8.1 ja enam. Samas soovitame hoida oma telefoni tarkvara alati uuendatud kõige värskemale versioonile, et tagada rakenduse tõrgeteta töö ning ka turvalisus.

Bet365 mobiilne rakendus on kaugelt äratuntavates rohelistes värvides ning visuaalselt rahuldustpakkuv. Rakenduse ülesehitus on nii lihtne ning kasutajatele orienteeritud, et isegi esmakordne kasutaja peaks kenasti hakkama saama. Kogu vajaminev nagu täielik panuste ajalugu, kõige uuemad tulemused ja skoorid, live ülekanded ja palju muud on selle kaudu kergesti kättesaadavad. Kasutades panuste jälgimiseks mobiili, oled alati oma panuste olukorraga kursis ning saad teha kiirelt otsuseid, mis võivad panuse saatuse ümber pöörata.

Kuidas rakendus alla laadida.

Mobiilsed rakendused on kätte saadavad oma tavalistes poodides, kuid kui vajad juhiseid, siis järgi neid soovitusi:

Siit leiate juhised Andoid seadmetesse Bet365 rakenduse installimiseks:

  1. Vajutage siia (Click here link), et luua uus konto (kui teil seda juba olemas ei ole).
  2. Avage Google Play store ning otsige terminit “bet365”
  3. Valige “Installi”
  4. Kui installeerimine on lõppenud, vajutage “Ava”.

Kuidas installida Bet365 rakendus oma iPhone’i:

  1. Vajutage siia (Click here link), et luua uus konto (kui teil seda juba olemas ei ole).
  2. Avage Apple store ning otsige terminit “bet365”
  3. Valige “Installi”
  4. Kui installeerimine on lõppenud, vajutage “Ava”.

Muide – kui sinu seade bet365 rakendust ei toeta, siis pole kõik veel sugugi kadunud – väga edukalt on võimalik bet365 lehte külastada ning seal panuseid teha ka mobiilse brauseri abil. Kõik funktsioonid ja võimalused on ka siin saadaval ning seega tehnika võimaluste taha ei tohiks nüüd enam midagi jääda.

Kirjutamise hetkel küll uusi spetsiaalselt mobiilseadmel kontot avajatele küll ei pakutud, ent hoidke meie lehel silm peal, uuendusi võib siit leida juba õige pea.

Lisaks sellele on Bet365 mobiilse rakenduse kasutajatel alates esimesest konto sissemaksest võimalus jälgida kõiki otseülekandeid ning saada mobiilile tõuketeateid, mis hoiavad teid sündmuste kulgemisega reaalajas kursis. Need kaks funktsiooni kvalifitseeruvad justkui juba ise boonusteks.

Bet365 rakenduse kasutamine

Mobiilse pokkeri mängimine

Proovisime mobiilse pokkerikogemuse omal nahal järele ning meil jagub vaid kiidusõnu. Soovitame seda vaatamata sellele, kas oled professionaal või algaja, lõbus peaks olema kõigil. Algajatele peaks olema meeltmööda ka fakt, et mõned pokkeritoad on mõeldud ainult uutele mängijatele, nii on nad esimese kolme kuu jagu “vanade haide” eest kaitstud. Seda muidugi vaid nende endi soovi korral, kui julgus lubab, võib kohe suurte poiste vastu astuda. Siiski tasub võtta aega mängu õppimiseks ning platvormiga kohanemiseks. Bet365 pokkeri süsteem on loodud Playtech’i poolt ning astub maailma turu liidritele tõsiselt kandadele nii kasutajamugavuse kui populaarsuse poolest. Vajuta SIIA (click here), et tutvuda mobiilseadme kasutajatele mõeldud spetsiaalsete boonustega. Boonuseid võid koguda nii kasutaja luues kui ka esmast sissemakset tehes.

Kehtivad reeglid ja tingimused, alla 18 eluaasta mängimine ei ole lubatud!

Mobiilsed spordipanused

Isegi kui live video pole mõne ülekande jaoks saadaval, ootab kasutajat ikkagi põhjalik ja intrigeeriv live andmevoog, kus mängusündmused jooksevad otsekui Football Manageri ekraanil. Neile, kes antud mänguga tuttavad pole, siis tegu on jalgpallimajandusmänguga, mis põhineb pealtvaatel ning kiirelt muutuvatel andmetel. Üsna samalaadne on ka live andmevooga Bet365 jälgimine. Andmed on väga heaks viisiks koguda mängu kohta infot ning teha selle põhjal oma järgmine panus või muuta eelmist.

Nagu tavalehest inspireeritud rakenduselt oodata võiks, ootab Bet365 kasutajaid väga rikkalik panustamisgruppide valik nagu tennis, jalgpall, korvpall, kriket jpm, mis ei erine tavalehe valikust. Valik on sama, ent oma lemmikute leidmine ja nende vahel vahetamine ehk isegi lihtsamad, kui tavaekraanil. Live panuseid saab teha samal lehel, kust vaatad ülekannet, sealt lahkumata.

Spordiennustuste valdkonnas leiab uuele registreerujale arvukalt pakkumisi nagu Euroopa jalgpalli boonus, igava viigi raha tagasi valik, Euroopa korvpalli boonus, Tenniseboonus, kaheväravalise võidu boonus ja palju muud. Loomulikult kehtivad reeglid ja tingimused, alla 18 eluaasta mängimine ei ole lubatud!

Live ülekanded

Bet365 on üks vähestest pakkujatest, kelle lehelt saab kasutaja jälgida suurel hulgal spordiülekandeid ning seda ilma igasuguse tasuta. Ülekannetele ligi pääsemiseks piisab sellest, kui teed oma kontole esimese sissemakse ning ei kuluta oma kontot nulli. Live ülekannete hulgast leiad midagi pea igalt spordialalt, tasemelt ja maitselt. Otse üle kantava pildi suureks eeliseks panustamisel on see, et saad ise oma otsuseid teha, vaadeldava sündmuste käigu põhjal, mitte ennustama tulemust enne mängu juhtumist.

Mobiilne Bingo

Kuigi Bingo ei pruugi koguda populaarsuse tuure nii nagu mõned teised mängud, ei kao ta mitte kuhugi. Saadaval on kõik populaarsed mängu variatsioonid. Uuele mängijale on pakkumisel ka helde tervitusboonus, kliki meie lingil, et lähemalt uurida ning sellest osa saada. Pakkumisel kehtivad reeglid ja tingimused, alla 18 eluaasta mängimine ei ole lubatud!

Lisafunktsioonid

Cash Out

Antud funktsioon laseb enne mängu lõppu oma panuse päästa. Saad valida, kas võtad tagasi terve oma panuse või jätad osa sellest siiski mängu, et ikkagi osaga rahast riskida. Samas ole tähelepanelik – pakutav välja võtmise summa muutub pidevalt vastavalt mängu käigule ning aja kulumisele. Cash Out funktsioon on saadaval peaaegu kõikides mängudes, mis pakuvad live – panustamise võimalust. Kui mäng reaalajas panustamist ei paku, tuleb oma taganemisotsus teha enne mängu algust! Ka siin kehtivad reeglid ja tingimused, alla 18 eluaasta mängimine ei ole lubatud!

Mitmikvaade

Antud funktsioon võimaldab komplekteerida kuni 12 vaadet ühte aknasse, et neil kõigil korraga silma peal hoida. Nii hoiad kokku aega ning haldad paremini kõiki oma panuseid või ka lihtsalt huvi pakkuvaid sündmusi. Samuti saab kõikides kiirvaateakendes teha kiirpanuseid.

Märguanded

Antud funktsioon on väga kasulik, kui tahad kindel olla, et ei unusta oma mängu algust. Saad märguanded sisse lülitada nii oma mobiilis kui ka tavalisel töölaual. Antud funktsioon töötab hetkel jalgpalli, hobuste võiduajamise ja tennise vaatamisel. Kindlasti lisandub tulevikus alasid juurde.

Mineviku tulemused

Vaadates tulemusi, mis möödunud sündmustel saavutatud on, saad teha paremini informeeritud otsuseid, mis põhinevad faktidel, mitte ainult emotsioonidel. Kui oled tõsisem panustaja, siis hindad seda funktsiooni kindlasti.