Igakülgne ülevaade Bet365 ennustusportaalist

Nüüd saad lugeda meie põhjalikku kokkuvõtet Bet365 ennustusportaalist.

Bet365 arvustus: millised spordialad ja turud on portaalis saadaval

Suurbritanniast pärit Bet365 pakub laia valikut erinevaid spordialasid, liigasid ning matše/mänge. Kuigi portaalis on esindatud klassikud nagu jalgpall, jäähoki või tennis, siis nende kõrvalt leiab ohtralt muid alasid.

Võttes fookusesse turud ehk panustamisvariandid, siis näeme selget üleolekut nii mõnestki konkurentidest. Näiteks juhtivate liigade jalgpallimatšide puhul on võimalik teha panuseid niivõrd spetsiifilistele turgudele nagu ühe mängija poolt mängu jooksul tehtavate söötude koguarv.

Just turgude mitmekesisus on Bet365 üks suurimaid plusse. Kuigi panustamisvõimalused kattuvad osaliselt konkurentidega, siis märkasime nii mõnegi liiga ja mängu puhul täiendavaid variante, mida mujal polnud saada.

bet365-logo

Kuidas on lood Bet365 koefitsientide ja limiitidega? 

Koefitsientide teema kütab spordiennustajate seas alati kirgi. Võime julgelt väita, et Bet365-s on vähemalt pooltel juhtudest turu parimad koefitsiendid. Kuigi nad ei paku alati parimaid koefitsiente, siis juhtub seda piisavalt tihti, et tugevalt silma jääda.

Limiitide seisukohast on Bet365 näol tegu pigem teistega võrdväärse tegijaga. Kohati oleme küll märganud, et Eestis tegutsevate portaalide puhul võib Optibet vähem kammitsetud piiranguid pakkuda.

Mida tehakse Bet365-s pakkumiste ja kampaaniate osas? 

Bet365 pakub kõikidele uutele liitujatele tervitusboonust. Nende tervituspakkumine sisaldab kuni 100 eurot panustamisühikutes. Selleks tuleb teha vähemalt 5-eurone sissemakse, misjärel annavad nad sissemaksega võrdväärses suuruses panustamisühikuid. Seda kõike kuni 100 eurot.

Sellise pakkumise näol on tegu konkurentsivõimelise boonusega. Nimelt leidub ennustusportaale, kus ei anta boonust otseselt sissemakse pealt, vaid antakse võimalust teha riskivabu panuseid.

Jooksvate kampaaniate osas on Bet365 täiesti arvestatav tegija. Nende alt on saadaval mitmeid boonuseid, näiteks antakse tennise mitmikpanustelt kuni 70% rohkem tagasi. Samamoodi on saadaval n-ö igava viigi pakkumine. “Igava” lõpptulemuse korral saada raha tagasi.

KKK

Järgnevas sektsioonis käime üle kõige levinumad küsimused Bet365 ennustusportaali kohta.

Kust kohast Bet365 pärit on?

Tegu on Suurbritanniast alguse saanud spordiennustuste portaaliga. Tänaseks on Bet365 laienenud paljudesse riikidesse üle maailma, sh Austraaliasse, erinevatesse Ida-Euroopa riikidesse ja Ameerikasse.

Kas Bet365-st on võimalik tervitusboonus välja võtta?

Kahjuks pole võimalik tervitusboonust otseselt pärast kätte saamist rahana välja võtta. Sissemakse pealt antavat boonust saad kasutada hoopiski jooksvalt ennustuste tegemiseks.

Kas Bet365 on ikkagi usaldusväärne sait?

Bet365 pole küll kodumaise taustaga, ent sellegipoolest on tegu 100% usaldusväärse lehega. Seda kinnitab ka tõsiasi, et neile on väljastanud tegutsemisloa Eesti Maksu- ja Tolliamet, mis sätestab nende õiguspärase tegutsemise.

Millised on võimalikud maksemeetodid?

Maksemeetodite hulgas on levinud krediitkaardid nagu VISA, Maestro ja MasterCard. Lisaks neile saad kasutada Neteller ja Skrill (ka 1-Tap) e-rahakotte. Lõetuseks on veel võimalikud pangaülekanded ja turvalised Trustly kiirmaksed.

Kuidas on portaali kasutades minu andmete kaitsmisega?

Kui kasutad Bet365 ennustusportaali, siis ei pea sa kunagi muretsema oma isiklike andmete turvalisuse pärast. Neil on kasutusel SSL krüptsioon ja vastavad turvaelemendid, mis pakuvad täiskaitset.

Kuivõrd keerulisel tasemel on registreerumine?

Kindlasti ei tasu registreerumisprotsessi karta. See käib hõlpsalt. Lisa andmed, saa kasutaja loomise kohta kinnitus ning tee esimene sissemakse. Pärast nende sammude tegemist saad panustamist nautida.

Mis tasemel on Bet365 tervitusboonus?

Meie hinnangul on tegu heal tasemel tervitusboonusega. Nad teevad reaalse boonuspakkumise sissemakse pealt kuni 100 euro ulatuses. See on konkurentsivõimeline lähenemine.

Milline on Bet365 sobivus algajatele?

Oleme veendunud, et algajana on Bet365 portaali kasutamine intuitiivne ja kogu saidi toimimine saab üsna ruttu selgeks. Pealegi on lehel väga põhjalikud abimaterjalid ja KKK rubriik.

Kas Bet365 pakub muud hasartset meelelahutust ka?

Erinevalt nii mõnestki teisest portaalist keskendub Bet365 vaid ühele asjale, milleks on ennustuste tegemine. Sellest portaalist ei leia sa ulatuslikke kasiinomängude või videopokkeri sektsioone.

Bet365 arvustus: Lähme süvitsi portaali võimalustega 

Järgnevalt vaatame põhjalikumalt Bet365 võimalus, funktsionaalsust ja igapäevast kasutuskogemust.

Kuidas kujuneb ennustusportaali kasutajakogemus? 

Esmapilgul võib Bet365 portaal silme eest kirjuks võtta. Seda eriti algajatel, kel puudub ennustusportaalidega varasem kogemustepagas. Vaatamata rubriikide disainitihedusele asub kõik loogiliselt käeulatuses.

Selgelt on näha seda, et Bet365 on arendanud UX (kasutuskogemuse hindamine) poolt parajal määral. Rubriikidest konkreetsete panuste tegemiseni kulgeb teekond probleemidevabalt.

Mis moel toimib reaalajas panustamine? 

Reaalajas panuste tegemine töötab portaalis hästi ning saadaval olevate sündmuste nimekiri on äärmiselt pikk. See Suurbritanniast pärit portaal on teinud silmnähtavalt palju tööd, et panna live-panustamine korralikult tööle.

Kuidas täpselt Bet365 keskkonnas reaalajas panustada? 

Kui soovid reaalajas panuseid teha, siis pead kõigepealt veenduma, kas konkreetsele sündmusele on live-panustamise võimalus olemas. Kuivõrd Bet365 keskkonnas on väga lai valik spordiüritusi, siis ei pruugi alati kõikidele live-tugi olemas olla.

Voogedastuse võimalused ja tase portaalis 

Võrdlesime voogedastuse võimalust teiste portaalidega ja leidsime, et Bet365 pakub ülekaalukalt suurimat voogedastatavate sündmuste arvu. Mitte ükski Eestis tegutsev konkurent ei jõua sellele numbrile järele.

Voogedastuse kvaliteet on heal tasemel, ent siiski aeg-ajalt kõikuv. Kui testisime erinevaid spordialasid ja sündmuseid, siis leidsime, et osa ürituste jaoks toimib striiming paremini kui teistele.

Kindlasti tasub Bet365 voogedastust kasutades meeles pidada, et hea internetiühendus on kvaliteedi eeldus. Kui sul on keskmisest aeglasem netiühendus, siis selle funktsiooni kvaliteet võib tõsiselt kannatada saada.

Milline on Bet365 mobiilse versiooni kasutus? 

Bet365 portaalil on olemas lausa kaks varianti mobiilseks kasutuseks. Esimene on nende endi põhiportaali responsiivsus: see kohaldub vabalt kõikvõimalike erinevate ekraanisuurustega. Tulemuseks on nauditav kasutajakogemus nii tahvelarvutis kui mobiilis.

Teine variant on aga kasutada spordiennustuste tegemise nende mobiiliäpis. Bet365 äpis on saadaval kõik võimalused, mis nende tavapärasel veebilehelgi. Näiteks saad teha live-panustamist või nautida kvaliteetseid voogedastusi.

Vaata, mis on Bet365 ennustusportaali parimad omadused 

  • Voogedastuste variandid. Variantide paljusus voogedastuse juures on suurepärane omadus. Saad vaadata väga paljude erinevate alade ja liigade mänge.
  • Mobiiliäpp. Mobiilist sisenedes ei pea igal juhul leppima tavasaidiga. Võid kasutada veelgi kiiremat ja mugavamat Bet365 mobiiliäppi.
  • Tervitusboonus on korralik, sest ei anta mitte riskivabu panuseid, vaid reaalset boonust sissemakse pealt.
  • Veebilehel on väga mugav navigeerida, kuna ülesehitus on intuitiivne ja isegi algajatel ei tohiks probleeme esineda.
  • Meie hinnangul on koefitsiendid Bet365 lehel korralikud. Need pakuvad tihedat konkurentsi teistele portaalidele.

Plussid & miinused 

Bet365 plussidBet365 miinused
+ Mugav ning mobiili- ja kasutajasõbralik portaal– Umbes pooltel kordadel jätavad koefitsiendid soovida
+ Palju voogedastusega sündmuseid ja mänge– Limiidid võiksid kohati paremad olla
+ Välja antud Bet365 mobiiliäpp– Klienditeenindus ei pruugi alati eesti keeles olla
+ Mahlakas tervitusboonus värsketele liitujatele– Regulaarsetele klientidele võiks olla senisest enam pakkumisi

 

Bet365 arvustus: Mis on meie lõplik seisukohast ennustusportaali suhtes

Täna on Eesti spordiennustusportaalide turul mitmeid tegijaid. Bet365 on murdnud end tippude hulka, kuna nad pakuvad kvaliteetset voogedastust, panustamisturgude rohkust ning isegi eraldiseisvat mobiiliäppi.

Miinuspoolelt on meie hinnangul vaid umbes pooltel juhtudel koefitsiendid teistest paremad. See tähendab, et arenguruumi on Bet365 portaalil veel küllaga. Samuti võiks jooksvaid kampaaniaid veelgi küllaldasemalt olla.

Kokkuvõttes aga saame Bet365 spordipanuste portaali soojalt soovitada. Antud ettevõte on end mitme külje pealt tõestanud, et neil on olemas just see, mida läheb turu vallutamiseks vaja.