Kuidas Premier Leaguile panustada?

Enne kui suundume panustamise juurde tasuks selgeks teha see, et Premier League on Inglismaa kõrgliiga, kus on koos kõige tugevamad meeskonnad ja staadionitel on meeletult publikut. Kuna tegemist on äärmiselt tugeva liigaga, kus on põnevad mängud, siis tekibki kohe küsimus – Kuidas Premier Leaguile panustada?

Bet365 EestiTere tulemast boonused ()Bet365 boonuskood
Spordikihlvedud tingimused 365ODDS
Kasiino tingimused 365ODDS

Panustamine

Minu meelest on parim bet365 jalgpall sektsioon sest tänu antud lehele on mul ka hea ülevaade statistikast ja muust olulisest infost, mis aitab mind panustamisel. Statistikast räägime aga pärast juba pisut pikemalt. Eriliseks teeb selle liiga veel see, et väga tihti esineb olukord, kus mõned mängud enne hooaja lõppu ei ole veel võitja selge, mis omakorda lisab meeletult pinget ka vaatajatele. Kas see võib ka mõjutada võistkondade tulemusi ja nõrgem võistkond üllatada mõnda tugevat – sellele küsimusele kahjuks ei oska meist keegi vastata, kuid ilmselgelt on tegemist väga põneva küsimusega.

Oma esimese panuse tegin ma Inglise liiga hooaja alguses, ning kuna statistikat oli äärmiselt vähe, siis võib öelda, et tegemist oli pigem kõhutundega, mille järgi sai panus tehtud. Küll aga tegi asja oluliselt huvitavamaks Bet365 live panustamine, millega on võimalik panustada mängu ajal erinevatele sündmustele, mis kas juhtuvad või ei juhtu. Mina näiteks panustasin sellele kas teisel poolajal tuleb penalti või mitte. Kui olete endale selgeks mõelnud mille peale soovite panustada, siis Bet365 portaalis on äärmiselt kasutajasõbralik panustamine ja panuse tegemine võtab aega reaalselt loetud sekundid ja hiireklikid. Enne kui oma panuse kinnitate küsitakse teie käest üle kas olete kindel, et see on teie lõplik panus ja enam muutusi teha ei saa. Erinevate suuremate sündmuste puhul jagab keskkond ka erinevaid boonuseid mida saate kasutada. Näiteks vaatate, et avalehel on Bet365 boonuskood ning tänu sellele saate enda valdusesse erilise boonuse, mis mõeldud just teile.

Bet365 boonuskood

Statistika

Spordipanustamise esimene samm on statistika jälgimine – ei nüüd ei järgne igav matemaatiline arutelu, vaid pigem tuleb juttu sellest, kes võiks või peaks võitma ning miks. Premier League on liiga, kus paljudel meeskondadel on suur koduväljaku eelis, kindlasti võib huvi pakkuda, et miks. Koduväljaku eeliseks loetakse seda, kui meeskond saab enda kaasaelajatelt nii öelda jõudu juurde ja mängib alati paremini. Samuti on staadion tuttavam ning jääb ära reisimine ja muu, mis võiks olla võõras. Lühidalt saavad mängijad täielikult keskenduda mängule ja ei pea millegi muu pärast muretsema. Samuti võib lõpptulemust väga palju mõjutada põhimängijate vigastused või muud sündmused, mis oluliselt häirivad kogu meeskonna toimimist. Kas see võiks olla õige Premier Leaguile panustada? Siia alla võib kuuluda ka näiteks treeneri puudumine või halb ilm. Kui väljak on äärmiselt libe, siis võib pall teha imelike liigutusi ning maanduda väravas, kui see seal tavaliselt ei maanduks.

Erinevad panuste tüübid

Kui me räägime jalgpallist ja sellest, kuidas täpsemalt Premier Leagueile panustada, siis esimese asjana tuleb valida veebilehelt spordiennustuste sektsioonist jalgpall, ning sealt täpsemalt Inglise kõrgliiga. Bet365 jalgpall on koht, kus on koos kõikide erinevate riikide mängud, ning saate endale valida just selle õige mängu, mida otsite. Võimalik on valida erinevate panuste vahel, näiteks on võimalik teha üksikpanus, mis tähendab seda, et valite mängu tulemuse ja loodate, et see läheb täide. Kui aga olete hasarti tagaajav klient, siis saate valida mitu mängu ja need omavahel kombineerida. Selle käigus teie koefitsendid korrutatakse ja tulemuseks on suurem võimalik võit. Alustaval panustajal tasuks kindlasti piirduda üksikpanustega, kuna nendega on võiduvõimalus suurem ning saate selgemaks, kuidas asjad täpsemalt toimivad. Soovi korral on võimalik Premier Leaguile panustada ka mängu ajal ning selleks võimalusel Bet365 live panustamine. Vaatate telerist mängu, ning olete peale esimest poolaega kindel kellegi võidus, siis on teil võimalus ka mängu ajal panus teha. Tavaliselt on sellises olukorras küll koefitsent madalam sõltuvalt olukorrast, kuid siiski on teil see võimalus olemas.

 

Bet365 Kasiino ülevaade

Kasiino ja muud mängud

Kui aga peaks juhtuma, et te ei soovi Premier Leaguile panustada, siis on võimalik ka aega veeta muid mänge mängides. Järgnevalt Bet365 kasiino ülevaade, millega saate pisut rohkem aimu, millega on tegu ja kuidas see toimib. Antud leheküljel leiate laia valiku erinevaid klassikalisi kasiinomänge, kui ka uusi ja väga graafilisi slot-tüüpi mänge. Võib-olla huvitab teid hoopis live kasiino, kus teile tekitatakse tunne nagu istuksite laua taga ja mängiksite päris diileriga blackjacki. Loomulikult võib seal aeg kiiresti kulgeda, ning ei tohiks ära unustada ka Premier Leaguile panustada, sest tegemist on siiski ühe maailma parima liigaga. Olles ise suur Premier League pooldaja, siis tean, et iga mäng on omamoodi huvitav ja kindlasti võib oodata rohkelt huvitavaid mänge. Äärmiselt huvitavad on hooaja lõpus olevad mängud, kus selgitatakse, kes saab endale ihatud karika.

Miks uudised on olulised?

Panustamise puhul võiks arvata, et oluline on alati jälgida statistikat ning teha matemaatiliselt õige otsus. Reaalsuses on see kõik õige, kuid siiski tuleb silmas pidada ka nii öelda inimliku faktorit, mis võib mängida väga suurt rolli. Kujutagem ette olukorda, kus uudistes on info gripipuhangu kohta mõnes meeskonnas ning sellega seoses ei saa suurem osa tugevaid mängijad mängida – eriti huvitavaks läheb asi aga siis, kui seda teavitatakse mõned tunnid enne mängu algust. Loomulikult reageerivad sellele kiiresti ka spordiennustuste leheküljed, kuid kui oled piisavalt kiire, siis ehk jõuad enda panuse ära teha veel kõrge koefitsendiga. Alles pisut aega tagasi, tegin ise panuse Bet365 keskkonnas, kui sain teada, et osad meeskonnas mängivad pallurid jäid lennukist maha ning mängule ei jõua. Liigas viimaste kohtade eest võitlev meeskond suutis liiga kolmandat võistkonda võita ning tegemist oli nii öelda suure üllatusega kõigi jaoks.

Premier League’ile panustada

Hooaja käigu jälgimine

Teine asi, mis ma olen enda jaoks selgeks saanud on see, et tuleb endale välja valida mõned meeskonnad, kelle igapäeva asjadega hoiad ennast kursis. Tihti on olukord, kus meeskonnad mängivad mitmetes erinevates liigades ja osalevad karikavõistlustel. Selge on see, et terve hooaja vältel ja päevast päeva ei jõua kõik mängijad endast kõike anda ja jõud saab lihtsalt otsa. Olen olnud olukorras, kus lugesin pressiteadet, et nii öelda minu meeskond läheb koduliiga mängule nõrgema koosseisuga, et anda puhkust põhimängijatele, kes peavad osalema teise liiga kohtumises kõigest mõne päeva pärast. Õnneks küll suutis võistkond siiski võita, kuid kindla võidu asemel oli tegemist väga tasavägise mänguga, mis oleks võinud lõppeda ükskõik millise võistkonna võiduga. Siit olekski hea soovitus ennast kursis hoida kõige värskemate uudistega. Kui oled kursis uudistega, siis võib sul olla väike eelis spordiennustuse korraldaja ees, ning miks mitte see enda kasuks ära kasutada.