Olybet Promokood 2020 200% boonust kuni 100 € ulatuses

Võta värske pakkumine eksklusiivse Olybet promokoodiga, mis kehtib aastal 2020!

Verified
100€
Promokood
Bonus & Offers details
  • Saad sissemakse tegemisel 200% boonust kuni 100 € ulatuses
  • Uue kliendina teenid endale kuni 600 tasuta slotika keerutust
Expires on: 31-12-2020
Last check: 2 days ago
Olybet Promokood 2020
Olybet Promokood 2020

Olybet Promokood 2020 

Olybet pakubBoonusOlybet Promokood 2020
Saad sissemakse tegemisel 200% boonust 200% boonust kuni 100 € ulatuses võta boonus!
Uue kliendina teenid endale kuni 600 tasuta slotika keerutust võta boonus!

Kuidas registreeruda kasutades Olybet promokoodi?

Soovides endale Eesti online kasiinode turu ühte kopsakaimat tervitusboonust tuleb kasutada promokoodi CAS200. Selleks tuleb lihtsalt avada Olybeti keskkond ja luua endale täiesti tasuta uus konto.

Konto loomise käigul saadki sisestada eksklusiivse promokoodi. Küll aga ainult kasutajaks tegemise käigus pole võimalik ühtki boonust teenida. Nimelt tuleb enne teha sissemakse kuni 100 euro ulatuses. Selle saja euro siseselt saadki kuni 200% sissemakseboonust.

Kui soovid aktiveerida tasuta keerutusi, siis tuleb lihtsalt avada slotikas nimega Berryburst. Kui keerutad loosiratast, siis saadki peatselt teada, millises suurusjärgus endale tasuta spinne teenid.

Boonused erinevates Olybeti kategooriates 

Meie fookus keskendub siinkohal Olybeti põhilisele kasiinoboonusele. Seda saad kasutada osades kasiinomängudes. Küll aga pea meeles, et Olybeti kodulehel on veelgi rubriike. Ka spordiennustajad ning pokkeriässad saavad uue kasutaja tegemisel väärt hüvesid. Kohe vaatamegi neid lähemalt!

  • Jah, panustajad saavad kasutada eraldiseisvat boonuskoodi SPORT, mis võimaldab duubeldada esimese sissemakse kuni 100 euro ulatuses. Lisaks sellele annab Olybet välja 20 tasuta spinni slotikas Lights. Tegu on täiesti arvestatava pakkumisega spordipanuste tegemise kategoorias.
  • Pokkerimängud. Olybeti pokkeritoaga tasub liituda, kuna kõikidele mängijatele on välja pandud erakordne motivatsioonipakett. Küll aga tasub märgata, et selle boonuse rakendamiseks pole vaja kasutada iseseisvat boonuskoodi. Nimelt saavad kõik uued registreerunud 2000 euro suuruse boonuse, 100 euro väärtuses pokkeripileteid ning lausa kümme tuhat eurot uue mängija freerolle. Tegu on väga helde pakkumisega, kuivõrd eelnevale lisandub ka 30% suurune Cashback.
Olybet Promokood 2020
Olybet Promokood 2020

Olybet tervitusboonuse reeglid ja tingimused

Käesolevat boonuskoodi saavad tervituspaketi rakendamiseks kasutada ainult uued Olybeti konto registreerinud kasutajad. Tingimuseks on seegi, et klient peab olema vähemalt 21-aastane.

Kvalifitseerumiseks tuleb teha esmakordne registreerumine kuni 31. aprillini 2020. Võimalik, et pärast seda kampaania pikeneb uues vormis, kuid siis anname oma lehel välja juba uuendatud tekstid.

Registreerimisel tuleb sisestada promokood CAS200. Enne ei toimu midagi, kui sa pole teinud kuni 100-eurose sissemakse. Kui sissemakse peaks 100 eurot ületama, siis saja euro ulatuses saad boonusraha ning kõik ülejäänud ilmub sinu kontole pärisrahana.

Kui soovid saada tasuta keerutusi antud promokoodi kasutamise käigus, siis tuleb keerutada NetEnti õnneratast. Selleni jõudmine on lihtne. Avada tuleb vaid slotikas Berry Burst. Kui avad seda esimest korda, siis leiadki ekraanilt loosiratta.

Selle ratta keerutamise tulemusel saad teada oma lõpliku tasuta spinnide arvu. See jääb vahemikku 20-600 ning konkreetne arv ilmneb täiesti juhuslike algoritmide töö tulemusena.

Kindlasti tasub arvestada, et boonusraha tuleb läbi mängida kahe nädala jooksul alates oma isiku kinnitusest. Kui sa boonusraha läbi ei mängi täies ulatuses, siis saadud boonusraha eemaldatakse kontolt. Samuti jääd ilma kõikidest võitudest, mis tolle hetkeni olid boonusrahaga seotud.

Kui teed panuseid pokkeris, siis need ei lähe arvesse. Läbimängimisnõuet saab rahuldada ainult tavaliste Olybeti kasiino slotimängude kaudu. Panuste või spinnide väärtus peab jääma 6 euro piiresse. Sellest suuremad panused ei lähe kahjuks arvesse.

Samuti tasub uurida Olybeti kodulehelt infot mängude kohta, millele boonus ei laiene. Lisaks sellele tuleb meeles pidada, et Olybet võib igal ajal promokoodi kasutamise reegleid ja tingimusi muuta vastavalt oma äranägemise järgi.

Olybet Promokood 2020
Olybet Promokood 2020

Olybet Korduma Kippuvad Küsimused

Kas tegu on usaldusväärse online kasiinoga?

Olybet on 100% usaldusväärne veebikasiino, kuna sellele ettevõttele on väljastanud Eesti Maksu- ja Tolliamet kõik tegutsemiseks vajalikud sertifikaadid. Lisaks sellele kasutab Olybeti keskkond kõikvõimalikke turvanõudeid ja -funktsioone, mis garanteerivad sinu raha ja isikuandmete kaitse.

Millised on suurimad Olybeti puudused?

Muidugi pole ükski online kasiino täiuslik. Kuigi Olybet on tuntud ja mainekas bränd, siis sellel veebikasiinol on mitmeid miinuspooli. Võrreldes nii mõnegi teise netikasiinoga on Olybeti mobiilne navigatsioon kohmakam ja aeglasem. See võib mängulusti veidi rikkuda.

Koefitsiendid on Olybetis pigem kesised, kuid see oleneb lõppude lõpuks konkreetse ala sätetest. Sama lugu on panustamise limiitidega. Leiame, et osal matšidest on need liialt madalad.

Ja kolmanda puudusena saame välja tuua sisse- ja väljamaksete teostamise meetodite vähest arvukust. Leidub küllaga online kasiinosid, mis pakuvad tunduvalt rikkalikumat valikut maksete teostamiseks.

Kas maksemeetodite valik on piisavalt lai?

Nagu eelnevalt mainitud, siis maksemeetodite valik on pigem keskpärane. Siiski ei saa Olybeti maksemeetodite repertuaari osas täiesti negatiivselt rääkida. Nimelt saad kasutada Eesti suurimaid panku, kahte juhtivat krediitkaarti ja Skrilli.

Milline on Olybeti tarkvaraline pool?

Tarkvarafirmade osas kasutab Olybet mitmeid juhtivaid tegijaid. Selles keskkonnas saad nautida Microgaming, NetEnt, Playtech ja Thunderkick toodangut. Need ettevõtted garanteerivad sujuva mängukogemuse ja turvalise elamuse.

Kas Olybetis on võimalik mängida live-kasiinos?

Live-kasiino on Olybeti üks tugevamaid külgi. Võrreldes tavapäraste mängude valikuga avaneb reaalajas kulgevas online kasiinos mõnusalt rikkalik valik erinevaid mänge. Saad live-kasiinos harrastada nii Blackjacki, ruletti kui pokkerit. Ja laudade arv on väga suur.

Milliseid turvalisuse nõudeid rakendatakse?

Olybetis on kasutusel kõik tänapäevastele nõutele vastavad sertifikaadid ja veebipõhised turvaelemendid. Loomulikult on ühendus kaitstud SSL-krüptsiooniga, kuid selle kõrval on rakendatud ka varjatumad meetodid, et astuda vastu küberkurjategijatele.

Kui kaua võtavad Olybetis väljamaksed aega?

Väljamaksed võtavad keskeltläbi aega paar tundi. Seda eriti seetõttu, et Olybetis pole kasutusel ühtki n-ö eksootilist makseviisi, näiteks mõnda vähemtuntud krüptoraha, mille puhul võiks väljakanded kauem aega võtta. Siiski tasub meeles hoida, et mõnikord võivad maksed tavapärasest kauem aega võtta, seejuures kuni viis päeva. Nimelt säilib see risk, kui oled hiljuti makseviisi muutnud. Tegu on turvalisuse tagamise nõudega.

Millisel tasemel on Olybeti boonused?

Kogenud kasiinohundid teavad, et online kasiinod pakuvad jooksvalt suures koguses tervitusboonuseid. Kõik ikka selleks, et meelitada uusi kasutajaid ligi. Nüüd aga tekib järgmine küsimus: kas jooksvaid boonuseid ka jagatakse? Olybetis on peaaegu igapäevaselt midagi saadaval vähemalt ühe mängukategooria raames. Selle koha pealt jääb Olybet vägagi positiivselt silma, sest nii mõneski veebikasiinos toimub vaid värskete tulijate ligi meelitamine.

Kuidas on veebilehe kasutusmugavus ja disain?

Olybeti koduleht on sügavalt punastes toonides ja kannab endas eksklusiivsest ning atraktiivset imidžit. Kui külastad Olybeti, siis tekib tunne, et oled pigem kõrgema klassi online kasiinos. Loomulikult on pealispind aga ainult üks osa kasutuskogemusest. Samamoodi on oluline see, millisel moel saad navigeerida portaalis ringi. Siinjuures on veebileht ise tasemel, sest UX külje pealt sujub kõik hästi. Küll aga on mobiilse versiooni kasutamisel aeg-ajalt kohmakaid hetki, mis osale kasutajatest on häirivaks muutunud.

Kas registreerumine võib Olybetis raskusi valmistada?

Kui soovid Olybeti kasutajaks registreeruda, siis võid olla kindel, et tegu pole sugugi keeruka protsessiga. Kõigepealt tuleb lihtsalt liitumise nupule vajutada, misjärel saad täita ära oluliste andmete lahtrid. Kui see tehtud, siis saadab Olybet su mobiiltelefonile koodi, mille kaudu saad oma konto avamise soovi ametlikult kinnitada. Probleemide korral saad mugavalt ühendust võtta Olybeti klienditoega, misjärel igasugused küsimused peatselt lahendatakse.

Olybeti platvormi kvaliteet 

Kuivõrd Olybeti näol on tegu mitmekesise online kasiino portaaliga, siis saame selle juures vaadelda erinevate alarubriikide kvaliteeti. Järgnevalt vaatame lühidalt üle nii standardse kasiino, spordiennustuste kui ka pokkeritoa osa.

Kasiino

Online kasiino keskne osa võtab vastu laia valiku slotikate ning täiesti rahuldava lauamängude ja muude klassikaliste veebikasiino pelide valikuga. Kvaliteet on tagatud, kuna kasutajateni paisatakse vaid juhtivate mängutootjate teosed. Mugavalt saab kõikidele mängudele ligi nii arvuti kui nutiseadmete abil.

Olybet Promokood 2020
Olybet Promokood 2020

Spordiennustus

Spordipanuste tegemine on teine Olybeti oluline rubriik. Eeldatavasti on tegu online kasiino mängude järel teisel kohal oleva sektsiooniga. Panustamine on muudetud intuitiivseks ja mugavaks, mistõttu ei tohiks ka esimest korda ennustama hakkavatel kasutajatel probleeme ette tulla. Kui aga midagi panustamise protsessist peaks arusaamatuks jääma, siis saad alati konsulteerida teenindajatega või uurida kodulehele riputatud abimaterjale.

Pokker 

Kolmanda olulise osa Olybeti portaalist moodustav pokker. Paljudele pokkerimängijatele Eestis on Olybet südamelähedane, kuna see ettevõte korraldab regulaarselt erinevaid turniire. Üks kõige markantsemaid osasid sellest on Olybet Poker Series Live turniirid. Lisaks sellele on üldine pokkeritarkvara rase Olybetis täiesti rahuldaval tasemel.

Millised on Olybeti maksemeetodid?

Olybetis on maksemeetodite hulgas põhilised Eesti pangakanalid, kaks suurimat krediitkaarti (VISA ja MasterCard) ning Skrill. Kunagi oli variantide seas ka Neteller, ent tänaseks on see kadunud. Küll aga on positiivne see, et saadaval on Eesti pangakanalite seast näiteks COOP Pank.

Sissemaksete sooritamine 

Sissemakseid saad teha traditsiooniliste pangakanalite, krediitkaartide ja e-rahakoti Skrill kaudu. Eraldiseisvalt sissemaksete tegemisel mingeid teenustasusid Olybet ei võta. Tegu on väga hea lähenemisega, kuna sissemaksete pealt raha kasseerimine on nii mõnelegi online kasiino täiendav sissetulekuallikas.

Eraldiseisvalt vajab aga välja toomist võimalus teha sissemakset sularahas. Tegu on kodumaisel online kasiinode turul täiesti erandliku võimalusega. Nimelt saad teha sissemakset OlyBeti füüsilise asukohaga spordibaarides üle terve Eesti.

Väljamaksete teostamine 

Tavaliselt toimuvad väljamaksed vaid loetud tundide jooksul. Siiski näitab praktika, et riigipühadel ja teistel erilisematel ajaperiooidel võib ette tulla olukordi, mil tehakse väljamakse ühe kuni viie tööpäeva jooksul. Lisaks sellele võib esineda olukordi, kus oled just vahetanud maksemeetodit ning Olybeti võtab õiguse rakendada turvaaega. See tähendab, et pead igal juhul 5 tööpäeva ootama, et saada oma raha kätte.

Olybet kasutajatoe kvaliteet & võimalused 

Olulise osa online kasiino kvaliteedist moodustab klienditugi ja selle toimimine. Olybetis on olemas selge variant koheseks kontakteerumiseks mugava vestlusakna näol.

Kindlasti tasub silmas pidada, et Olybeti pole võimalik helistada. Selle asemel on vestlusakna alternatiiviks hoopiski e-post, kuhu saab oma küsimused ja mured saata.

Üldiselt on klienditoe avamisajad väga head, kuna nendega saab ühendust võtta hommikul kaheksast kuni kella kaheni pärast südaööd. See tähendab, et kui peaksid sattuma probleemidesse varajastel öötundidel, siis on võimalik isegi tol hetkel saada vajalikku abi.

Olybet Promokood 2020
Olybet Promokood 2020

Olybeti mobiilne kasutus 

Äärmiselt oluliseks on veebikasiinode kasutusel muutunud mobiilse kogemuse tase. Olybeti puhul on see täiesti rahuldav, vaatamata sellele, et nii mõnelegi kasutajale on pinnuks silmas veidi kohmaka ülesehitusega Olybeti portaali nutiseadmetes kuvatav versioon.

Mobiiliäpp 

Olybet pole loonud mobiilsest versioonist eraldiseisvat äppi. Täiesti võimalik, et lähiaastatel tullakse veel taolise aplikatsiooniga välja, kuid tänasel päeval tuleb mobiilselt lähenevatel külastajatel piirduda tavalise nutiversiooni kasutusega.

Mobiilne veebileht

Üldjoontes pakub Olybet kasutajatele tasemel mobiilset versiooni. Vaatamata heale kvaliteedile leidub siiski kogenud veebikasiinode külastajaid, kes leiavad, et Olybeti mobiilne versioon on aeglasem ja tahumatum võrreldes osaga konkurentidest.

Küll aga tuleb Olybeti kiita selle poolest, et aastaid tagasi oli nende mobiiliversioon kõvasti kehvem. Koos suurema disaini uuendamise aktsiooniga sai ka mobiilne versioon täiesti uue kuue.

Tänasel päeval toimib Olybeti puhtalt mängimise seisukohast laitmatult nii rüperaalis, tahvelarvutis kui ka nutitelefonis. Siiski tasub parima kogemuse säilitamiseks eelistada uuemaid operatsioonisüsteeme ja nutiseadmeid, et võtta loodud disainist ja funktsionaalsusest maksimumi välja.

Meie arvustus Olybeti kohta 

Olybet on kohaliku online kasiinode turu üks tugevamaid tegijaid. Kui võtta kõrvale erinevaid konkurente, siis Olybet jääb juba ainuüksi sellepärast silma, et neil on lisaks netikasiinodele ka füüsilise asukohaga spordibaarid ning muud hasartset meelelahutust pakkuvad rajatised.

Kui minna esimest korda Olybeti portaali, siis esimese asjana jääb silma tugevalt, lausa silmatorkavalt, punane disain. See annab edasi eksklusiivsust ja väärikat veebikasiino mängijakogemust.

Erinevate slotikate ja muude klassikaliste kasiinomängude repertuaar on üsna lai. Siiski peame möönma, et näiteks mõnel ainult slotikatele keskenduval veebikasiinol on tunduvalt parem valik erinevaid mänge.

Mis annab aga jällegi Olybetile plusspunkte on nende portaali suur mastaap. Sellelt lehelt ei leia ainult traditsioonilise mänge, vaid nende kõrval on esindatud kaks suurt alamportaali: spordiennustused ja pokker.

Nii spordipanuste tegemine kui pokker on Olybetis suurepärasel tasemel. Miinuspoolelt saaks välja tuua ainult kohatise spordipanuste tegemise seisukohalt madala potentsiaalse tootlikkuse.

Turvalisuse seisukohast on Olybet igati kvaliteetne portaal. Nad on saanud tegutsemiseks kõik Eestis vajalikud sertifikaadid ja tunnistused, mis näitavad, et tegutsetakse õiguspäraselt ning kõiki internetis hasartmängude korraldamist reguleerivate aktide alusel.

Olybeti tervitusboonused, mis on saadaval promokoodi kasutuse järgselt, on väga heal tasemel. Need on saadaval ainult täiesti värsketele liitujatele, pakkudes konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti uue kasutajakonto registreerimiseks.

Õnneks ei jäeta ka püsikasutajaid erinevatest hüvedest sugugi ilma. Regulaarselt toimuvad Olybetis erinevat tüüpi boonused ja promokampaaniad, mis aitavad hoida mänguvaimu ning entusiasmi pidevalt kõrgel.

Kokkuvõttes on Olybeti näol tegu tugeva tegijaga kodumaiste veebikasiinode arvestuses. Kuigi sellel netikasiinol on mitmeid miinuseid, siis kokkuvõttes on tegu ühe suurima online kasiinoga eestimaiste pakkujate seas.

Top 3 Olybet Alternatiivi 

Unibet

Unibeti näol on tegu Rootsist pärit online kasiinoga, mis pakub küllaga erinevat sorti hasartset meelelahutust. Kui otsid usaldusväärset ja tasemel veebikasiinost, siis on see suurepärane alternatiiv Olybetile.

PLUSSID: Maksemeetodi on Unibetis korralikult läbi mõeldud, mis muudab sisse- ja väljamaksete teostamise sujuvaks. Mängude repertuaar on selles online kasiinos korralik ja täidab ka nõudlikemate maitsemeeltega kasutajate ootuseid.

MIINUSED: Püsikundedele võiks olla Unibetis kõvasti rohkem boonuseid, mida antakse lojaalsuse eest. Lisaks sellele pole pandud piisavalt rõhku eestikeelse kasutajatoe saadavuse arendamisele.

 

Optibet

Optibet on tugev tegija kodumaisel online kasiinode väljal. Erinevate slotikate variatiivsus, võimalus teha spordipanuseid ning pokkeritarkvara olemasolu viivad Optibeti kindlasti kodumaiste veebikasiinode esikolmikusse.

PLUSSID: Korralik klienditugi, mille abi peale võib alati lootma jääda. Tasemel valik erinevaid slotikaid. Tervitusboonus, mis ei tohiks külmaks jätta ka kõige karastunumaid netikasiinode väisajaid.

MIINUSED: Kahjuks ei panda Optibet online kasiinos piisaval määral rõhku jooksvate boonuste jaotamisele. Sisenemispakett on küll kopsakas, ent sellele järgnevad preemiad ja boonused pole sagedased ega niivõrd ahvatlevad.

 

PAF

Kui otsid Skandinaavia kvaliteediga mängukohta, siis PAF pakub head alternatiivi Olybeti keskkonnale. Selles online kasiinos toimub pidevalt midagi uut ja põnevat. Pealegi on nad ametlikult sertifitseeritud veebikasiino, mis annab kindluse turvalisuse ja nõuete täitmise osas.

PLUSSID: PAF online kasiinos on vinge valik slotikaid ja muid klassikalisi kasiinomänge. Lisaks sellele on neil heal tasemel disain ja kasutajamugavus, mis muudab iga külastuskorra nauditavaks tegevuseks.

MIINUSED: Üks PAF kasiino suurimaid miinuseid on see, et sealne klienditugi on väga kehvade kellaaegadega. Nimelt toimub mobiilsel ajastul suur osa mängimisest ka “ebatraditsioonilistel” aegadel ning probleemide korral on kehv, kui ei saa suvalisel hetkel vestlusaknasse kirjutada.

Olybet Promokood kehtib kuni 31. detsembrini 2020.