Põhjalik ülevaade Bet365 Androidi äpist

Siin on meie ülevaade Bet365 Androidi nutitelefoni äpist.

Kuidas alla laadida Bet365 äppi? 

 • Parim variant on kasutada Google Play Store keskkonda. Seda polnud eelnevalt saadaval, kuid tänaseks saad otse Androidi äppide poest selle rakenduse endale alla laadida.
 • Bet365 mobiiliäpi alla laadimine on mugav ja kiire. Sul jääb üle vaid oma Android nutitelefoniga minna Google Play Store’i ja seejärel otsida üles saadaval olev Bet365 äpp.
 • Kiki Bet365 Android Sports äpi peal ja kinnita oma valik, kui sulle kuvatakse sõnumit alla laadimise kohta.
 • Seejärel installeeri Bet365 Android äpp ja järgi võimalikke edasisi instruktsioone.
 • Tulemuseks saad hõlpsalt oma telefoni installeeritud Bet365 nutirakenduse.

bet365-app

Kuidas kasutajakontole raha lisada? 

 • Sisse- ja väljamaksed käivad Bet365 portaalis kergelt. Saad raha lisada koheselt, kui su kasutajakonto registreerumine on tehtud ja konto lõplikult avatud.
 • Paljudele kasutajatele on mugavaim variant Trustly kiirmaksed, kuna selle kaudu saad lisada raha otse oma kodupanga internetiportaalist.
 • Lisaks võid arvestada, et esindatud on enim levinud krediit- ja deebetkaardid ning populaarsed e-rahakotid Neteller ja Skrill. Eriti kiire variandina saad kasutada Skrill 1-Tap makseviisi.

Bet365 nutiäpiga mängimine 

Nüüd vaatame lähemalt Bet365 äpiga seotud aspekte. Muuhulgas saad teada panustamise, funktsioonide ja eeliste kohta.

Kuidas toimib spordiennustuste tegemine mobiilis? 

Mobiiliäpis on saadaval kõik, mis Bet365 tavalises veebiportaalis. Muuhulgas saad teha panuseid oma lemmikutele spordialadele, nautida voogedastuse võimalust ning teha reaalajas panuseid.

Ennustuste tegemine Bet365 äpiga on lihtne ja mugav. Kui liigud mobiiliäpis erinevate spordialade ja kategooriate vahel, siis pidevalt tekib tunne, et kõik on intuitiivne ja paljude kasutajate peal eelnevalt läbi testitud.

Kuidas täpselt Bet365 äpis panustada? 

Keskne menüü asub üleval vasakus nurgas. Selle kaudu leiad koheselt üles spordialade sektsioonid, mille alla soovid panuseid teostada. Kiirelt ja mugavalt saad navigeerida näiteks reaalaja panuste rubriigist pakkumisteni.

Saad teha nii üksikpanuseid kui mitmikpanuseid. Üksikpanuste tegemise korral pead ainult valima eelistatud matši ja koefitsiendi. Seejärel tuleb vajutada panuse tegemise nupule. Maksimaalselt minuti küsimus.

Mitmikpanuste tegemine toimib sarnaselt üksikpanustele. Põhiline erinevus on aga see, et mitmikpanuste korral tuleb enda tehtud panuste sedelile lisada rohkem kui ühe panuse.

Millised on parimad mobiiliäpi funktsioonid? 

 • Äärmiselt mugav lahendus on see, et äpis saab kasutada Bet365 voogedastuse võimalust. Selleks ei pea otseselt ühtki eraldi veebilehte avama ega kolmandate osapoole rakendust kasutama.
 • Cash Out võimalus. Kasutades mobiilirakendust saad väljastada raha juba toimuvate matšide ajal. Saad oma raha võtta välja enne, kui mäng reaalselt lõppeb ning seda soodushinnaga.
 • Reaalajas panustamine. Bet365 mobiiliäpis on saadaval reaalajas panustamine, mis tähendab, et saad mugavalt ja hõlpsalt live-panuseid kirja saada. Eriti hea on selle juures, et kui mäng pole voogedastusena saadaval, siis näed ikkagi jooksvaid koondandmeid.
 • Ilus disain. Tegelikult moodustab iga mobiiliäpi funktsionaalsusest ka graafiline disain. Bet365 mobiiliäpi puhul on visuaalne külg veetlev ja tekitab pigem kaasahaaravat spordiennustuste tegemise lusti.
 • Põhilehe dubleering. Kahjuks leidub äpimaailmas spordiennustuste rakendusi, mis jäävad põhiportaali funktsionaalsusele alla. Bet365 puhul sellist muret ei ole. Nimelt saad kõikidele kodulehelt leitavatele mängudele ja pakkumistele ligi ka mobiiliäpi versioonis.

Võrdleme arvutiversiooni ja mobiilset äppi 

ArvutiversioonMobiiliäpp
PlussidMiinusedPlussidMiinused
+ Lai valik spordialasid ja mänge– Vähe kampaaniaid püsikasutajatele+ Intuitiivne ja ilus kasutajaliides– Puuduvad eraldiseisvad pakkumised äpi kasutajatele
+ Madal sissemakse miinimum– Mõnikord pannakse kasutajatele limiite+ Sisse- ja väljamakse tingimused veebiga samad– Voogedastuste kohatine aeglus
+ Usaldusväärne ja mainekas ettevõte– Tingimused ja reeglid võiksid olla kasutajatele selgemalt struktureeritud+ Mugav live-panustamine– Bingo ja pokker pole samas rakenduses
+ Suurepärane kasutajatugi– Veebileht on mõnikord kohmaka navigatsiooniga+ Tasemel tervitusboonus– Rakendust tuleb eraldi uuendada

Mida veel Optibeti Bet365 äpist arvata? 

Uurime lähemalt Bet365 mobiiliäpi kasutusekogemuse ja funktsioonide kohta.

Millisel tasemel on Bet 365 kasutajakogemus? 

Mobiiliäpi testimise käigus ilmnes, et rakendus on mugav ja kiire. Mõnel hetkel toimus küll pikaldasem laadimine, näiteks voogedastuse alguses, ent see polnud ühelgi korral häirivalt pikk.

Kui liikusime mobiiliäpis ringi, siis aeg-ajalt jäi mulje, et veebilehe täisversiooniga võrreldes on navigeeritavus ja mugavus isegi kõrgemal tasemel.

Kuidas on lahendatud reaalajas panustamine? 

Reaalajas panuste tegemine toimib Bet365 äpi laitmatult. Sealjuures saad live-panustamist harrastada tihtilugu ka vähem populaarsete alade ja mängude korral.

Live-panuste tegemise juures mängib positiivselt rolli ka Cash Out võimalus. See funktsioon võimaldab võtta soodushinda kasutades välja võiduraha enne mängu lõppu ning potentsiaalset kaotusseisu.

Kas äpis saab nautida voogedastusi? 

Tänapäeval muutub voogedastus aina populaarsemaks. Bet365 mobiiliäpp vastab seejuures täielikult ootustele, kuna voogedastus toimib korralikult.

Mugav on see, et live-panuseid saab teha voogedastusega samas virtuaalses ruumis. See jätab ära vajaduse ühest sektsioonist teise liikuda.

Millised on Bet365 mobiilirakenduse kampaaniad? 

Hetkeseisuga puuduvad kampaaniad eestlastele, mis keskenduksid ainult mobiiliäpile. See-eest on aga kõikidele uutele tulijatele saadaval priske tervituspakkumine.

Pärast registreerumist saad teha vähemalt 5-eurose sissemakse, mille peale antakse kuni 100 euro ulatuses kvalifitseerumise sissemaksega võrdväärses summas panustamise ühikuid.

Reegel on see, et sama summa ulatuses tuleb teha tingimustele vastavaid arvestatud panuseid. Tuleb lihtsalt panusesedelil vajutada nupule “Kasuta panustamisühikuid”. Seda tervituspakkumist saad rakendada 30-päevase perioodi jooksul pärast kasutajakonto avamist.

Optibeti Bet365 äpi arvustus ja meie lõplik arvamus 

Bet365 mobiilne äpp pakub küllaga funktsioone ja kvaliteetset spordiennustamise kogemust. Üldjoontes on esindatud nutitelefonide rakenduses kõik baasfunktsioonid ja spordialad, mida leiad tavalisest veebiportaalist.

Miinuspoolena saab välja tuua aeg-ajalt “mõtliku” ja aeglasema laadimise. See tuleb eeskätt esile voogedastuste ja reaalaajas tehtud spordipanuste puhul. Muuhulgas võib see suuresti sõltuda netiühenduse kiirusest.

Positiivne on see, et Bet365 äpp sisaldab kõiki tänapäevastele standarditele vastavaid võimalusi. Seejuures ei pea üheski aspektis sugugi pettuma. Küll aga võib osale kasutajatest häirivaks muutuda tõsiasi, et bingo ja pokkeri jaoks tuleb alla laadida täiendav äpp.

Kui otsid soliidset, usaldusväärset ja korralikku spordiennustuste äppi, siis Bet365 alla laadimises ei pea sugugi pettuma. Kuigi tänase seisuga mobiilse äpi kasutajatele eriboonused puuduvad, siis kõik uued liitujad saavad kasu lõigata üldisest tervitusboonusest.