PAF Boonuskood mis kehtib aastal 2024

Võta värske pakkumine eksklusiivse PAF boonuskoodiga, mis kehtib aastal !

Verified
10$
Show promo code ACTIVATED
Bonus & Offers details
  • Teenid esimese sissemaksega 10 eurot pärisraha
  • Saad tervelt 25 tasuta spinni slotikas KreisiRaadio
Expires on: 31-12-2024
Last check: 2 days ago

PAF Boonuskood  

PAF pakubBoonusPAF Promokood
Teenid esimese sissemaksega 10 eurot pärisraha võta boonus!
KreisiRaadio Saad tervelt 25 tasuta spinni slotikas võta boonus!

Kuidas registreeruda kasutades PAF boonuskoodi? 

Antud kampaania raames toimib boonuskood esmaregistreerumisena. See tähendab, et sa ei pea omama eraldiseisvat boonuskoodi ega seda vastavasse lahtrisse kopeerima. Selle asemel piisab tavapärasest registreerumisest.

Kui oled kõik registreerumise protseduurid ära teinud, siis pead lihtsalt ootama mõne hetke, et saaksidki kasutada spinne nende endi poolt toodetud slotimängus KreisiRaadio.

Soovides aga sissemakseboonust kasutada, siis tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse. Eduka kande korral saadki enda kontole 10 eurot päris raha. See lähenemine erineb olulisel määral teistest online kasiinodest, kus saad boonusraha küll rohkem, ent see tuleb arvukate läbimängimiste läbi endale lõplikult lunastada.

PAF Boonuskood 2020
PAF Boonuskood 2020

Boonused erinevates PAFi kategooriates 

Selle PAF boonuskoodiga saad preemiaid kahes kategoorias: pärisraha ja slotikad. Seda pärisraha saad loomulikult kasutada kõikides erinevates PAFi sektsioonides, et teha panuseid, keerutada slotikaid või proovida kätte muudes mängudes.

Lisaks sellele on erinevates PAFi mängude kategooriates saadaval muid boonuseid. Küll aga tuleb nende juures arvestada, et need boonused pole seotud antud tervituspaketiga.

Näiteks saab bingomängudes teatud nädalapäevadel tasuta Triple Bingo pileteid. See on suurepärane preemia, ent see on saadaval ka kõikidele PAF online kasiino püsimängijatele.

PAF tervitusboonuse reeglid ja tingimused 

Kõige olulisem reegel PAF boonuskoodi kasutamise juures on esmaregistreerumise nõudest kinni pidamine. Nimelt saavad lubatud hüvesid kasutada ainult registreerujad, kes on täiesti esimest korda PAF kasutajad.

Tasuta keerutused Paf Games Studio slotikas KreisiRaadio saad enda käsutusse koheselt pärast liitumist. Eriti positiivne on see, et nende spinnide reaalseks kasutuseks pole vaja sooritada esimest sissemakset.

Veelgi parem reegel spinnide puhul puudutab läbimängimisnõuet. Nimelt puudub see nõue sootuks. See on väga erinev, kui kõrvutada antud reeglit konkurentide tingimustega. Läbimängimisnõue on saanud vaieldamatuks standardiks.

Kuid positiivne lähenemine jätkub ka sissemakse tingimustega. Tavaliselt antakse sissemakseboonus tervituspakettide raames ikkagi boonusrahana. Boonusrahaks olemisega tuleb kaasa nõue raha teatud kordi läbi mängida.

Antud PAF online kasiino pakkumise raames kantakse 10 eurot sinu kontole pärisrahana. See tähendab, et selle kasutuseks puudub läbimängimisnõue täielikult. Veelgi enam, piisab vaid vähemalt 10-eurosest sissemaksest, et hakatagi nautima registreerumisega kaasnevat rahalist preemiat.

PAF Boonuskood 2020
PAF Boonuskood [auto_last_update format="Y" before=""]

PAF Korduma Kippuvad Küsimused

Nüüd vaatame lähemalt kõiki sagedaselt esile kerkivaid küsimusi, mis võivad PAF veebikasiinoga seoses ette tulla. Loodame, et nendest üle käimine aitab leida vastused kõikidele küsimustele, mis enne esmakordset kasutust peast võivad läbi käia.

Kas tegu on usaldusväärse online kasiinoga?

PAF on täielikult usaldusväärne veebikasiino. Tegu on Skandinaavia kapitalil põhineva ettevõttega, mis on tegutsenud juba pikki aastaid. Lisaks väärikale ajaloole on PAF omandanud Eestis tegutsemiseks kõik vajalikud sertifikaadid ning veebilehele on rakendatud kõik tähtaad turvanõuded.

Millised on suurimad PAF veebikasiino puudused?

Ühtki puudusteta netikasiinot veebiavarustes ei eksisteeri. Just seepärast saame ka PAFi puhul tuua välja erinevaid murekohti. Põhiline PAF miinus on järgnev: maksete puhul rakendub ühe nädala pikkune turvaperiood.

Kuigi selle eesmärk on hea, siis tekitab see enamjaolt kasutajates tugevat frustratsiooni. Kuivõrd maksete liikumine on sedavõrd häiritud, siis pole võimalik PAFi mängijatel kiiremas korras ühtki rahasummat välja kanda.

Lisaks pikale ooteperioodile väljamaksete puhul saame tuua välja ka pigem tagasihoidlikud valiku kampaaniaid ja nädalavahetustel kesise klienditeeninduse kättesaadavuse graafiku.

Kas maksemeetodite valik on piisavalt lai?

Jah, PAF kasiino puhul saab rääkida täiesti adekvaatsest maksemeetodite valikust. Nimelt saad teha sissemakseid juhtivate Eesti pangakontode ning kasutada krediitkaarte nagu MasterCard ja VISA. Lisaks sellele saad kasu lõigata e-rahakoti toest. Ülekandeid saad teostada nii Skrill kui Neteller keskkondade kaudu.

Milline on PAF netikasiino tarkvaraline pool?

Tarkvara on iga online kasiino puhul oluline teema, sest see tõstab või alandab mängude kvaliteeti. PAF kasiinos on saadaval väga kena valik erinevaid tootjaid. Suurimate tegijate hulgast leaid NetEnti, Evolutioni, NoLimit City ja NYXi. Lisaks neile on saadaval mõni alternatiivsem tegija, näiteks Quickspin.

Kas PAFis on võimalik mängida live-kasiinos?

On küll, seejuures on PAFi puhul tegu täiesti arvestatava kohaga live-kasiino mänge pakkuvate kasiinode seas. Nimelt saad PAF keskkonnas nautida live-kasiinomänge nagu Blackjack, Baccarat ja rulett.

Milliseid turvalisuse nõudeid rakendatakse?

PAF online kasiinos on kasutusel kõikvõimalikud turvanõuded, mille eesmärk on kindlustada iga kasutaja seljatagune. Muuhulgas on PAFil olemas kõik Eestis tegutsemiseks vajalik dokumentatsioon. Ühendused on krüpteeritud ja tarkvaraline pool on niivõrd kõrgel tasemel, et mitte ühegi tootja mängudel pole potentsiaali omada ühtki häkkeritele kasulikku “tagaust”.

Kui kaua võtavad PAFis väljamaksed aega?

PAFis saad alati teha väljamakse konkreetsele maksemeetodile, mille kaudu tegid ka enda sissemakse. Arvestada tasub sellega, et kui teed kuus enam kui ühe väljamakse, siis pead tasuma neile väljakande eest kaks eurot. Muidu võtaksid maksemeetodite iseloomu arvestades kõik kanded üsna vähe aega, ent PAF rakendab ühe nädala reeglit, kui kasutaja peaks oma maksevahendit muutma. See tähendab, et on vajalik oodata 7 päeva, mille järel alles makse vabastatakse. Muidugi saab seda võtta ka teistpidi. Nimelt väljamakse ise võtab kõvasti vähem aega ehk standardse aja: üks kuni viis tööpäeva. Lihtsalt kasiino rakendab uue meetodi kasutuselevõtu korral turvalisuse eesmärgil enne väljamakse tegemist eraldiseisvat ooteperioodi.

PAF Boonuskood 2020
PAF Boonuskood [auto_last_update format="Y" before=""]
Millisel tasemel on PAFi boonused?

PAFis korraldatakse üsna tihti mõnusaid boonuskampaaniaid. Siiski leitakse kohati, et neid võiks olla tunduvalt rohkem. Kohaliku online kasiinode turul leidub tegijaid, mis pakuvad tunduvalt suuremal määral jooksva lojaalsuse eest saadavaid hüvesid. PAFi puhul on aga huvitav aspekt käibeboonus. Nimelt on käibeboonus sõltuv sellest, kas oled sissemakse slotikates vähemalt 30-kordselt läbi mänginud. Kui oled seda teinud, siis antakse sinu tavakontole koheselt käibeboonuse raha, mis võib ulatuda kuni saja euroni. Eriti hea on seejuures, et see lisatakse pärisraha kontole, mis tähendab pea automaatset võimalust selle pealt väljamakset sooritada.

Kuidas on veebilehe kasutusmugavus ja disain?

Rohelist värvilahendust kandev veebiportaal võlub lihtsusega. Tegu pole veebilehega, mille puhul võiks olla oht kaduda erinevate menüüde ja struktuuride sügavustesse. Selle asemel on loodud hõlpsasti kasutatav ja intuitiivne süsteem, mis avab kasutajatele mugava mängukogemuse. Sama põhimõte kehtib mobiilse versiooni puhul. Kõikide erinevate rubriikideni jõuad alati mängleva kergusega.

Kas registreerumine võib PAFis raskusi valmistada?

Konto loomine käib PAFis kergelt. Nimelt saad eriti kiireks registreerumiseks kasutada ID-kaardi, mobiil-ID või Smart-ID võimalusi. Võib julgelt öelda, et terve registreerumisprotsess ei erine oluliselt teiste Eestis tegutsevate online kasiinode poolt loodud sisenemisprotseduuridega.

PAF platvormi kvaliteet 

PAF online kasiino on dünaamilise ja omapärase kontseptsiooniga mänguportaal. Üldiselt on selle kvaliteet väga kõrge, kuna kõik põhineb parimatel Skandinaavia disaini ja eetilise mängukogemuse praktikatel. Koheselt vaatamegi lähemalt erinevaid PAF kasiino aspekte ja nende kvaliteedinäitajaid.

Kasiino 

PAF tavakasiino osale ei saa mitte midagi ette heita. Kõik mängud toimivad sujuvalt, kuna on eelistatud ainult mainekate või lihtsalt kõrget kvaliteeti pakkuvate mängutootjate teoseid. Erinevate mängude vahel liikumine on intuitiivne ja kulgeb sujuvalt kõiki seadmeid kasutades.

Spordiennustus 

Spordipanuste rubriik on mõningate turu liidritega võrreldes veidi kesisem. Siiski pakutakse ausat ja kaashaaravat spordiennustuste tegemise kogemust, mille käigus saad teha panuseid väga laiale valikule erinevatest spordialadest.

Pokker 

PAF pokkeritoas korraldatakse erinevaid veebipõhiseid pokkeriturniire, kuid nii otseselt kui kaudselt ollakse seotud ka mitmesuguste päriselus toimuvate pokkeriürituste ja -turniiridega. Kindlasti võib väita, et kvaliteetne pokker on PAF online kasiino üks lahutamata osa.

PAF Boonuskood 2020
PAF Boonuskood

Millised on PAFi maksemeetodid? 

PAF online kasiino maksemeetodite seast leiad kõik põhilised kanalid. Nimelt saad kasutada enim levinud Eesti internetipanku, põhilisi krediitkaarte ning e-rahakotte nagu Skrill ja Neteller.

Sissemaksete sooritamine

PAF keskkonnas saad sooritada sissemakseid kõikide põhiliste meetodite kaudu, mida eelnevas lõigus loetlesime. Sissemaksete tegemine käib hõlpsalt ja kiiresti, kuna maksete tegemine on muudetud intuitiivseks tegevuseks. Sugugi pole vaja otsida erinevate maksemeetodite kasutamiseks vastavaid rubriike. Kõik on mugavalt ühes kohas koos.

Väljamaksete teostamine 

Väljamaksed toimivad PAFis kiiresti ja veatult. Maksimaalselt võib maksete teostamine võtta aega 1-5 tööpäeva, ent üldjuhul toimuvad kõik kanded siiski kiiremini. Seda eriti juhul, kui peaksid kasutama mugavaid e-rahakotte, mis tõstavad koheselt rahakannete kiirust. Küll aga tuleb väljamaksete puhul arvestada turvaperioodiga, mis hakkab kehtima juhul, kui peaksid makseviisi ootamatult vahetama. Antud periood kestab seitse päeva ning selle jooksul pole võimalik sooritada keskkonnas mitte ühtki makset.

PAF kasutajatoe kvaliteet & võimalused 

Kasutajatugi ja selle kvaliteet on üks olulisemaid teemasid online kasiinode juures. Kindlasti on vajalik iga netikasiino puhul see, et piisavalt laialdastel kellaaegadel oleks klienditeenindajad küsimuste korral saadavad.

Iseenesest on väga positiivne, et PAF veebikasiinos on mitmeid klienditoe funktsioone saadaval. Probleemide esinemisel saad nendega ühendust võtta nii vestlusakna kaudu, telefoni teel kui ka meilitsi. Tore on see, et kasutajatugi töötab absoluutselt iga päev.

Miinusena saab aga välja tuua kasutajatoe puuduliku toimimise nädalavahetustel. Nimelt saad neilt laupäeval ja pühapäeval abi ainult kella kümnest hommikul kuni kella kuueni õhtul. See on probleem, kuivõrd paljud mängijad naudivad seda meelelahutust nädalavahetuse õhtutundidel ja isegi öösel.

PAF mobiilne kasutus 

Kui kasutada PAF mobiilset veebilehte, siis selgub, et see vastab kõikidele tänapäevastele standarditele. Kindlasti on üllatav see, et firma on tulnud välja eraldiseisva mobiiliäpiga, mis pakub veelgi sujuvamat kasutajakogemust PAF online kasiino külastajatele.

Mobiiliäpp 

Eesti turul on väga online kasiinosid, mis on välja tulnud täiesti oma äpiga. PAF kasiino on seejuures erand. Nimelt saad Androidi süsteemiga telefonidele ja muudele nutiseadmetele alla laadida Paf Game Show rakenduse. Tegu on mobiiliäpiga, mis võimaldab mängida veelgi mugavamalt PAF kasiino traditsioonilisi kasiinomänge. Välistatud pole seegi, et tulevikus hakatakse pakkuma mobiiliäpi kasutajatele eksklusiivseid pakkumisi, mida PAF kasiino tavaversiooni kasutades poleks võimalik leida. Laiemas maailmas on see online kasiinode puhul üsna tavapäraseks praktikas kujunenud tegevus.

Mobiilne veebileht 

Kui liikuda PAF mobiilsele lehele, siis selgub, et tegemist on kõikidele tänapäevastele standarditele vastava mobiilsetele seadmetele optimeeritud lehega. Seejuures pole ekraani suurusel ega konkreetsel opsüsteemil tähtsust, kuna veebileht on responsiivne ja kohaldub kõikvõimalike erinevate nutiseadmetega, mis vähegi on turule paisatud.

Meie arvustus PAFi kohta 

PAF kasiino on pika ja väärika ajalooga netikasiino. Nad said alguse üheksakümnendate lõpus Ahvenamaalt, kandes tänase päevani kaasas Skandinaavia kõrgeid väärtuseid ja standardeid.

Kui vaadata nende mängude repertuaari, siis ei pea ka kõige kogenumad online kasiinode fännid sugugi pettuma. Kuna tarkvaralisest seisukohast on nad võtnud vägagi erineva taustaga tegijaid oma lehele, siis on valik üsna mitmekesine.

Olulise miinusena saab välja tuua maksemeetodi vahetuse käigus tekkiva turvaperioodi. See periood kestab nädal aega ning kahjuks pole võimalik selle vältel absoluutselt ühtki kannet teha. Nii mõnelegi kasutajale tundub taoline lähenemine üleliigne ja piirav.

PAF kasiinos pole saadaval ainult traditsioonilised mängud nagu slotikad ja lauamängud. Lisaks saad nautida live-kasiino võlusid, teha spordiennustusi ning proovida kätte pokkeritoas. Seetõttu ongi PAF näol tegu pigem Eestis tegutsevate online kasiinode tippu kuuluva tegijaga.

Siiski pälvib kriitikat PAFi omamoodi lähenemine nädalavahetuse klienditeeninduse aegadele. Kuigi pole saladus, et paljud mängijad võtavad netikasiinod ette just nädalavahetuse õhtuti kuni väga hiliste tundideni, siis vaatamata sellele pole antud tipptundidel kasutajatoe abi peale võimalik loota.

Kokkuvõttes on PAF online kasiino näol tegu tugeva tegijaga, mis suudab teiste turu liidritega edukalt mõõtu võtta. Kena disain, korralik funktsionaalsus ja matsakas tervitusboonus annavad kindlustunde, et PAF veebikasiino jääb ilmselt veel pikaks ajaks oma kohale püsima.

Küll aga peaksid eriti rikkalikku mänguelamust lootvad kasutajad mujale vaatama. Kuigi PAFi repertuaar pole sugugi kehv, siis samas kategoorias tegutseb mitu alternatiivset online kasiinot, mis võtavad vastu veelgi laiema valiku erinevate mänguvõimalustega.

Top 3 PAF Online Kasiino Alternatiivi 

Unibet

Kindlasti sobib Unibet alternatiiviks PAF kasiinole, kuna mõlemad on Skandinaavia taustaga ettevõtted. Unibet pakub spordipanustamise kallakuga mänguelamusi, mille laia valiku tõttu pole võimalik sellest keskkonnast kergesti tüdineda.

PLUSSID: Unibeti mängude nimekirjast leiad nii igihaljaid klassikuid kui kõige uuemaid ja kuumimaid hitte. Nende klienditeenindajad on sõbralikud ja alati valmis küsimuste korral aitama.

MIINUSED: Kuigi uutele tulijatele jagatakse korralikult preemiaid, siis kahjuks püsiklientide puhul on lugu teistsugune. Boonuseid võiks rohkem olla. Kuigi klienditeenindus on tasemel, siis selle saadavus jätab pigem soovida.

Optibet

Kui soovid kõikehõlmavat kasiinoportaali, siis Optibet on üks kindlamaid valikuid. Nimelt pakub see PAFile suurepärast alternatiivi, kuna spordiennustuste sektsioon on rohkemaid alasid hõlmav.

PLUSSID: Tervitusboonus on Optibetis siiralt helde, pakkudes väga motiveerivat paketti esimese sissemakse sooritamiseks. Erinevate mängude valik on täiesti rahuldav ja pakub küllaga meelelahutust pikkadeks päevadeks.

MIINUSED: Suurimaks miinuseks peetakse Optibeti puhul seda, et uutesse tulijatesse investeeritakse korralikult, kuid kahjuks jooksvalt toimuvate püsikasutajate boonused jäävad kesiseks.

Olybet

Eesti üks suurimaid online kasiinosid, Olybet, ei tegutse ainult virtuaalses valdkonnas. Kõikidele mängijatele annab kindlustunnet juurde tõsiasi, et Olybetiga seotud meelelahutuskohti võib leida üle terve Eesti.

PLUSSID: Korralik mängude valik. Portaal, kuhu on mahutatud mitmeid erinevaid alarubriike, mis kõik omal moel mahukad: pokker, spordipanuste sektsioon jne. Sõbralik ja usaldusväärne klienditeenindus, mis ei vea sind kunagi alt.

MIINUSED: Liikumine mobiilses versioonis tundub osale kasutajatest kohmakam võrreldes konkurentide portaalidega. Koefitsiendid spordipanuste tegemisel on aeg-ajalt pigem keskpärased. Sama asi kehtib panustamise limiitidega.

PAF Promokood kehtib kuni 31. detsembrini .