Põhjalik Optibet ennustusportaali teejuht

Tegime täieliku teejuhi Optibet ennustusportaali kohta.

Optibeti arvustus: selgitame välja turud ja spordialad 

Võttes lahti Optibeti ennustusportaali selgub koheselt, et tegu on arvestatava tegijaga Eesti spordiennustuste turul. Spordialadest on saadaval menukid nagu korvpall, tennis, jalgpall ja jäähoki.

Seejuures pole aga kõrvale jäetud teisi väiksemaid panustamise võimalusi. Hakkajad ennustajad saavad panustada näiteks noolevisetele, poksile, rattaspordile ja sulgpallile. Taoline mitmekesisus viib Optibeti pigem liidrite hulka.

Eraldiseisvat väärtust loovad Optibeti ennustusportaalis alternatiivsed panustamisvariandid. Kasutajana on sul võimalik teha panuseid poliitilistele sündmustele. Esindatud on ka E-Sport, mille näol on tegu tõusva tähega spordiennustusmaailmas.

optibet logo
optibet logo

Milliseid koefitsiente ja limiite Optibet pakub? 

Spordiennustusi pakkuvate Eesti portaalide arvestuses on Optibetil tasemel koefitsiendid. Siiski ei saa me ülemäära antud portaali kiita. Nimelt sõltub kõik konkreetsest liigast, sündmusest või spordialast.

Kui analüüsisime üle kümne erineva spordiala koefitsiente ja võrdlesime neid konkurentidega, siis selgus, et selgelt on koefitsientide kvaliteet kõikuva iseloomuga. Keskeltläbi jäävad mitmete alade puhul koefitsiendid nii mõnelegi konkureerivale portaalile alla.

Limiitide poole pealt on asi selgelt parem. Oleme korduvalt näinud nii kodukandi kui ka välismaiste portaalide puhul kasutajate suunas üsna piiravat lähenemist. Optibeti puhul märkasime, et nad ei kasuta rangelt limiteerivat strateegiat oma ennustajate osas.

Mis tasemel on Optibeti pakkumised ja kampaaniad? 

Optibet on uutele tulijatele välja pannud mahlaka tervituspaketi. Nimelt saad konto registreerimise ja esimese sissemakse sooritamise järgselt kuni 100 euro eest täiesti riskivabu panuseid.

Arvestada tuleb nende tuumikpakkumise juures seda, et esimese 10-eurose sissemakse korral saad ainult 30 eurot riskita panuseid. Hiljem saad veel kolmel korral üksik- ja mitmikpanuste eest riskivaba panuseraha juurde.

Vägagi positiivne on Optibeti juures see, et nad pakuvad püsikasutajatele samuti erinevaid kampaaniaid ja promopakkumisi. Selle koha pealt jääb sait eriliselt silma, sest leidub portaale, kus püsikundede peale mõeldakse vähem ning põhifookusesse jääb ainult tervitusboonus.

KKK

Nüüd aga vaatame üle kõik korduma kippuvad küsimused Optibeti kohta.

Kui raske on registreeruda Optibeti kasutajaks?

Uueks ennustajaks registreerimine möödub Optibetis hõlpsalt. Pead täitma ankeedis vajalikud väljad, saama kätte kinnituse uue kasutaja avamise kohta ning tegema oma kontole esimese sissemakse. Kui need sammud on tehtud, siis saadki panustama hakata!

Kuivõrd heal tasemel on andmete turvalisus?

Optibeti kasutajad ei pea turvalisuse pärast muretsema. Selles ennustusportaalis rakendatakse SSL turvasertifikaati, mis tagab andmete turvalise liikumise. Lisaks sellele rakendatakse muid süsteeme, mis kindlustavad saidi ohutuse isiklike andmete suhtes.

Kuidas saab Optibetist raha välja maksta?

Sisse- ja väljamaksete võimalusi on Optibetis ohtralt. Saad kasutada kodumaiseid panku nagu Swedbank, SEB ja teised. Samuti on võimalik teha makseid juhtivate krediikaartide ning e-rahakottidega nagu Skrill ja Neteller.

Kas Optibeti usaldusväärsuses saab kindlalt veenduda?

Loomulikult! Tegu on Maksu- ja Tolliameti poolt vastava tegutsemisloa saanud ennustusportaali ja online kasiinoga. Seejuures on neil olemas eCogra sertifikaat ning Askgamblers tunnustus.

Aga kas algajad peaksid Optibetist eemale hoidma?

Sugugi ei peaks. Optibet on mõistlikult üles ehitatud, mistõttu ei ole algajatel ennustajatel antud portaalis liialt keeruline ringi liikuda. Isegi kui alguses ajab mõni asi segadusse, siis peatselt leiad endale vastused.

Millise tasemega on ikkagi portaali tervitusboonus?

Kõrvutades tervituspaketti teiste ennustusportaalidega, siis jääb pakkumine veidi lahjaks. Riskivabad panused on küll toredad, ent siiski võiks portaal uutele tulijatele anda näiteks pärisraha panuste sooritamiseks.

Kas riskivabu boonuseid lihtsalt välja saab võtta?

Alustavad kasutajad loodavad mõnikord, et riskivabadeks panusteks antavad summad saaks lihtsalt välja kanda. Kahjuks pole see aga pea üheski ennustusportaalis võimalik ja Optibet pole siinkohal mingi erand.

Kui tihti tehakse Optibetis tervitusboonuse väliseid boonuseid?

Erinevaid kampaaniaid ja pakkumisi tehakse Optibetis korralikult. Tihti heidetakse portaalidele ette, et põhiline siht on ainult uusi kasutajaid ligi meelitada. Seda ei saa aga Optibeti kohta öelda.

Kas Optibet on puhtalt kodumaine portaal?

Ei ole, tegelikult pärineb Optibet lõunanaabrite juurest Lätist. Aga siiski annab see kindlustunde, et tegu on kvaliteetse baltimaise tegijaga. Nad on Lätis suure turuosa haaranud ja ennast ka Eesti ennustajatele ning mänguritele tõestanud.

Optibet arvustus: Võtame sihikule saidi võimalused 

Selgitame koheselt välja, mis on Optibeti ennustusportaali funktsioonid ja üleüldine kasutuskogemus. See aitab sul paremini ootuseid seada!

Kuidas toimib ennustusportaali kasutajakogemus? 

Üldine kasutajakogemus on Optibeti ennustusportaalis täiesti heal tasemel. Erinevate spordialade üles leidmine ei valmista probleeme ka algajamale kasutajale. Rubriikide vahel liikumine on intuitiivne.

Oleme märganud, et Optibeti panuste tegemise liides pakub mugavat ja ülevaatlikku võimalust ennustusi teha. Sektsioon pole üle koormatud liigsete nuppude või segadusse ajavate bänneritega.

Kas Optibetis saad reaalajas panustada?

Optibeti ennustusportaalis on sul võimalik reaalajas spordipanuseid teha. Oluline on meeles pidada, et see pole absoluutselt kõikidele panustamise aladele laienev funktsioon.

Nii mõnegi konkurendiga võrreldes on Optibeti live-panustamise väga hästi lahendatud. Disain on mugav ja funktsionaalne, mis teeb reaalajas panustamise tõeliseks naudinguks. Õnneks töötab reaalajas panuste tegemine hästi ka mobiilset seadet kasutades.

Millisel moel on reaalajas panustamine lahendatud? 

Kõigepealt veendu, et sinu soovitud matšile on reaalajas panustamine võimalik. Selleks liigu ülemises menüüs kirjale “Live Panused”. Sinna klikkides näed koheselt ülevaadet nii käimas olevatest live-panustega mängudest kui ka peatselt algavatest matšidest.

Kui oled sisse loginud, siis tuleb iga matši juures täpsustada vaid oma tehtavad panused ning kindlaks määrata parameetrid. Mõningate reaalajas kulgevate mängude juures on võimalik otseülekannet jälgida. Kui seda ei ole, siis saad vaadata ülekande graafilist kujutist või muud lahendust.

Optibeti voogedastuse tase ja toimimine

Voogedastuse kvaliteet on äärmiselt tähtis, sest aina suure hulk spordiennustajaid vaatab reaalajas matšide toimumist otse portaali kodulehelt. Optibeti voogedastus toimis nutitelefonis paremini võrreldes arvutiga.

Siiski tasub arvestada, et kvaliteeti võib oluliselt mõjutada sinu internetiühenduse kiirus. Kui oled aeglasema netiühendusega paigas, näiteks maal suvilas, siis võib Optibeti voogedastuste tase koheselt kannatama hakata.

Kuidas töötab Optibet mobiilsete seadmetega? 

Nutitelefonide ja tahvelarvutitega Optibeti portaali avades selgub koheselt, et mobiilsete seadmetega töötab Optibet laitmatult. Põhjus on selles, et portaali avades muudab veebileht automaatselt suurust sõltuvalt sinu ekraani parameetritest.

Küll aga tasub arvestada, et Eestis pole Optibetil tänase seisuga ühtki mobiiliäppi. See tähendab, et eraldiseisvat rakendust pole võimalik oma telefonile alla laadida. Tulevikus võib aga see võimalus veel lisanduda.

Uuri meie ülevaadet Optibeti portaali tippvõimalustest 

  • Live-ülekanded. Live panuste tegemine koos voogedastusega pakub teistele portaalidele konkurentsi. Kogu live-ülekandeid puudutav temaatika on portaalis mugav ja intuitiivne.
  • Spordialade mitmekesisus. Seejuures pole mitte ainult liigade, matšide ja alade nimistu mitmekesine. Lisaks tavalistele aladele on saadaval E-Sport ja isegi poliitika teemadel ennustamine.
  • Jooksvad kampaaniad. Suurepärane on see, et Optibeti loojad korraldavad ka spordiennustuste portaalis mitmesuguseid promotsioone ja boonuskampaaniaid. Nende käigus on võimalik teenida häid lisaboonuseid.
  • CASH OUT. Kui soovid spordipanuste tegemisel lisakindlust, siis just selle jaoks on Optibet liitnud oma portaali CASH OUT funktsionaalsuse. Selle abil saad teatud tingimustel mängu keskel summa soovitud hetkel maha võtta.
  • Testisime Optibeti kasutajatoe taset ja see on väga sõbralik ning abivalmis. Sealse klienditoe töötajatele läheb päriselt korda, et saaksid oma probleemidele lahenduse.

Plussid ja miinused 

Optibeti plussidOptibeti miinused
+ Piisaval hulgas jooksvaid kampaaniaid püsikatele– Tervitusboonuse võiks olla parem
+ Mugav ja intuitiivne portaal, mida kasutada– Mõnikord jääb voogedastus arvutis kehva kvaliteediga
+ Väga palju spordialasid, liigasid ja mänge– Koefitsiendid on mõnikord teistest kehvemad
+ Kasutajatugi on sõbralik ja responsiivne– Cash Out võimalust võiks olla rohkemate matšide juures

 

Optibeti arvustus: Mis on meie lõplik hinnang ennustusportaalile? 

Optibet on Eesti spordiennustuste turul üks suurimaid tegijaid. Lisaks panustamisele saab nende portaalis ka online kasiino mänge ja pokkerit harrastada. Kõik uued liitujad saavad ennustusportaalis kuni 100 eurot riskivabasid panuseid teha.

Üldjoontes meeldib meile Optibeti portaal väga. Põhjus on selles, et nad on välja arendanud funktsionaalse ja mugavalt kasutatava portaali. Küll aga saame miinusena välja tuua kohati (!) esile tulevad kehvad koefitsiendid.

Koefitsientide teema tasakaalustuseks on aga portaalis silmapaistvalt mõistlikud limiidid. Nad ei kasuta agressiivset lähenemist, mis hakkaks tugeval määral kasutajaid piirama.

Erinevate võimaluste perspektiivist vaadatuna on Optibet hea portaal, sest nad pakuvad CASH OUT funktsiooni, hulgaliselt spordialasid ning keskeltläbi võetuna normaalseid koefitsiente.