Täielik ülevaade OlyBet ennustusportaalist

Siin on meie põhjalik ülevaade OlyBet ennustusportaalist.

OlyBeti arvustus: vaatame üle võimalikud spordialad ja turud

OlyBeti portaalis on panustamiseks saadaval lai valik spordialasid. Esindatud on rahva lemmikud nagu jäähoki, jalgpall, korvpall ja tennis. Põhialade kõrval saab panustada e-spordis, noolemängudes, MMAs ja isegi males.

Põnev on see, et OlyBeti keskkonnas saab ennustada TV-saadete ja filmide sündmuste käike ning poliitilisi arenguid. See muudab panustamiste repertuaari nii mõnegi konkurendiga võrreldes veelgi laiemaks.

Olybet 2020
Olybet Promokood 2020

Laiemalt on OlyBetis palju muid rubriike spordiennustuste kõrval. Kasutajana saad mängida klassikalisi kasiinomänge, harrastada pokkerit ning proovida kätt live-kasiinomängudes. Tegu on korralikult välja arendatud hasartset meelelahutust pakkuva portaaliga.

Millised on OlyBeti koefitsiendid ja limiidid? 

Koefitsientide koha pealt on läbi aegade Eesti ennustajatel OlyBeti osas veidi nurinat olnud. Kohati väidetakse, et koefitsiendid on konkureerivate portaalidega võrreldes kehvemad.

Meie hinnangul ei ole koefitsiendid teistest . aastal tunduvalt ennustajavaenulikumad. Pigem on teistega võrdsed. Küll aga leidsime näiteid, kus näiteks Pafist või Unibetist oldi hoopiski paremad.

Limiidid on OlyBetis täiesti rahuldaval tasemel. Enamasti on need Eesti keskmisel tasemel või paremad. Siiski leidsime, et mõningatel matšidel olid kaheldava väärtusega limiidid.

Milliseid kampaaniaid ja pakkumisi OlyBetis tehakse?

OlyBeti spordipanustajatele on suurepärane tervituspakkumine. Kui kasutad registreerumisel promokoodi, siis saad kuni 100 euro ulatuses 100% sissemakseboonust. Kindlasti tuleb antud pakkumise juures märgata, et kui läheb kasvõi üks euro sajast üle, siis sellele sissemakseboonust ei kohaldata.

Iganädalasi pakkumisi leidub samuti. Näiteks on eraldi kampaania virtuaalspordile, kus saad panustamiseks 5 eurot. Peale selle on combopanuste tegemise variant, mille kampaania raames saad 25% suurema teenimisvõimaluse.

Optibet spordiennustus on koht, kus saavad kokku kõik tulihingelised spordifännid ning teevad ka panuseid enda lemmikute võidu peale. Tegemist on tugeva portaaliga, kus on kõik korralikult läbi mõeldud ning tõrkeid ei ole suutnud mina veel leida. Tihti on saadaval ka erinevad boonused nii spordiennustuste valdkonnas, kuid samas ka üldisemalt kasiino raames. Olen proovinud erinevaid teenusepakkujaid, kuid Optibet.ee lehe kasutajamugavus on äärmiselt kõrge. Kõik asjad on tehtud lihtsaks ning ei teki küsimust, kust mida leida. Lisaks sellele, et mängude hulk on äärmiselt suur on võimalik kasutada ka spordiennustuste tervitusboonust. Mis saaks olla parem, kui väike lisa motivatsioon teostatud panustele.

Panustamine

Kui räägime panustamisest ning sellest, kuidas seda teha, siis tuleb koheselt ära märkida, et tegemist on väga lihtsa protsessiga. Optibet spordiennustus on näinud kõvasti vaeva, et enda klientidele luua sõbralik keskkond, kus kõik on nii öelda käe jala juures ja lihtsasti kasutatav. Esimese asjana jäi mulle silma see, et optibet spordiennustus on portaal, kus ma sain panuseid teha ka spordiürituse ajal. Selliseid panuseid saab nimetus on live panused. Tegemist on panusetüübiga, kus kohtumise ajal on võimalik muutunud koefitsentidega panustada enda võistkonna kasuks või kahjuks. Näiteks kui on parasjagu käimas jalgpalli kohtumine ning teie meeskond on kaotusseisu jäänud, kuid usute siiski nende võitu – siis saate teha neile kõrgendatud koefitsendiga panuse ning loota parimale. Lisaks live panustele on loomulikult olemas ka klassikalised enne kohtumisi teostatavad panused. Kogu panustamise protsess on tehtud lihtsaks ja arusaadavaks ning ei tohiks ühtegi probleemi põhjustada. Mina sain enda panused tehtud kõigest mõnekümne sekundiga, ning kõik oli arusaadav. Nagu ka teistes konkureerivates portaalides nii ka optibetis on erinevad panuste liigid. Kõige tuntumad on ilmselt üksikpanused, kus panustate ühe sündmuse tulemuse peale. Soovi korral on võimalik ka mitu panust omavahel kokku panna ning sellest tuleb välja mitmikpanus. Tihti kutsutakse mitmikpanust ka kombopanuseks. Kombopanuste puhul tasub meeles pidada seda, et suurema võimaliku võiduga kaasneb ka suurem risk. Kindlasti ei ole soovituslik eeldada, et spordis alati kõik õnnestub tugevamal võistkonnal, ning alati võib juhtuda erinevaid üllatusi. Näiteks võib jalgpalli mängu tulemust tugevalt mõjutada ilmastik.

Alternatiivsed võimalused

Antud portaali puhul ei ole pelgalt tegemist vaid spordiennustuste lehega ning õnne saate proovida ka muudel mängudel. Näiteks on küllaltki hea lahendus optibet poker – kogu süsteem on sarnaselt spordiennustustele tehtud äärmiselt lihtsaks ning samuti on mängude hulk suur. Saate proovida erinevaid mänge ja turniire ning enda õnne proovile panna teiste mängijate vastu. Kui olete näiteks teinud oma panused optibet spordiennustus vahendusel, kuid pisut aega on veel kohtumise alguseni saate meelt lahutada pokkeritoas. Kui aga pokker teid ei huvita, siis ehk võiks sobida teile alternatiivselt optibet kasiino. Nii nagu ka nimi ütleb on tegemist klassikalise kasiinoga, kus ei ole puudust ühestki mängust. Olemas on kõik klassikalised lauamängud, kuid samas ka erinevad slotimasinad ja muud huvitavad lahendused. Valik on tõesti äärmiselt lai ning olen veendunud, et leiate endale sobiva ja huvitava lahenduse – mina vähemalt leidsin kõik enda lemmikud ning lisasin ka mõned uued slotimasinad lemmikute hulka. Optibet spordiennustus ülevaade mõtteks on anda lugejale ülevaade sellest, milliseid teenuseid pakutakse ning kuidas see kõik toimib. Pingutan selle nimel, et ülevaade oleks võimalikult lihtsasti loetav ning kõigile arusaadav.

Sisse- ja väljamaksed

Loomulikult ei pääse me üle ega ümber rahalisest poolest. Eelduseks, et saaksite osa optibet spordiennustus portaali võimalustest, peate tegema sissemakse. Sissemakseteks on palju erinevaid võimalusi. Kõige lihtsam on sissemakseid teha krediitkaartide või e-rahakottidega – antud sissemaksed kajastuvad teie kontol koheselt ning saate nautida just neid mänge või portaali osasi, mida soovite. Küll aga on ka ilmselt igaühe jaoks olemas mingi sissemakse viis, mis sobib teie soovidega. Väljamaksete puhul tasub meeles pidada seda, et kogu protsess võtab aega pisut rohkem, kui sissemaksed, sest protsessi käigus kontrollitakse teie isikuandmeid ning tehakse muud vajalikud toimingud. Eelduslikult jõuab väljamakse teie kontole viie päevaga, see sõltub aga tugevalt teie väljamakse soovi suurusest ja ka viisist. Kindlasti ei tohiks tekkida olukorda, kus eeldate, et väljamakse on koheselt teie kontol. Samuti olen kuulnud olukordadest, kus kliendid pöörduvad iga mõne tunni tagant klienditoe poole ja uurivad kaugel nende väljamakse on. Üldjuhul klienditugi teid selle küsimusega nii täpselt aidata ei oska ning raiskate üksteise aega. Enne, kui teete sissemakse veenduge, et teie poolt valitud boonus on just see, mida soovite – seda loomulikult juhul kui antud hetkel on saadaval mõni boonus mis teile sobib.

Klienditugi

Klienditugi on äärmiselt vajalik ja tähtis osa iga portaali tegevuses. Mida tugevam on klienditugi, seda rõõmsamad on ka kliendid, sest kõik me soovime saada enda muredele võimalikult kiiresti lahenduse. Enamjaolt leiate enda küsimustele vastused optibet.ee lehekülge uurides, kuid kui jääte hätta on olemas online klienditugi, kes tavaliselt suudab leida teie küsimusele kiiresti vastuse. Kui tegin esimest sissemakset, siis tekkis ka minul mõningaid küsimusi – enamikele sain vastuse iseseisvalt lehekülge uurides, kuid siiski pidasin vajalikuks mõned asjad üle küsida klienditoe meeskonnalt. Tegemist on väga positiivse ja hea kogemusega. Klienditeenindaja oli äärmiselt sõbralik ning sai kohe mu murest aru – lahendasime mu mure kõigest mõne minutiga ning sain jätkata kvaliteetse meelelahutuse nautimisega. Kuna antud ülevaate kirjutamise ajal olen väga rahul klienditoega, siis loodan, et kõik teised kes sinna pöörduvad saavad samuti meeldiva kogemuse osaliselt ning enda mured kiiresti lahendatud.

Kokkuvõte

Kogu seda ülevaadet lühidalt kokku võtta on äärmiselt keerukas, kuid siiski teeme proovi. Optibet spordiennustus on portaali kõige tugevam osa ning seda ka promotakse erinevates kanalites. Kindlasti olete märganud spordiüritustel optibet logosi ja muud temaatikat. Samuti tasub ära märkimist see, et optibet keskkond toetab tugevalt erinevaid Eesti spordiklubisi ja üritusi – ilma selliste sponsoriteta oleks äärmiselt keerukas võistlusi korraldada ja taset tõsta. Lisaks sellele, et klientidele pakutakse kõrge kvaliteediga meelelahutust on ka kogu lehekülg kasutajasõbralik ja lihtsasti kasutatav. Disaini poolest on kasutatud silmale lihtsaid lahendusi ning kõik on tehtud võimalikult arusaadav. Loomulikult võtab algselt keskkonnaga harjumine aega, kui olete varem kasutanud mõnda konkureerivat portaali – harjumine võtab aega ilmselt mõned korrad ning tunnete ennast väga mugavalt.

KKK 

Teeme ülevaate korduma kippuvatest küsimustest.

Kas tegu on usaldusväärse veebilehega?

Jah, täielikult. Sellele on väljastanud Eestis tegutsemiseks vajaliku litsentsi Maksu- ja Tolliamet.

Kas registreerumine on keeruline?

OlyBeti portaalis kasutajaks registreerimine on lihtne protsess. Lisa vajalikud andmed, saa kasutajale kinnitus, kanna raha kontole ja saadki panustada või mängida.

Kuidas raha välja võtta?

Raha saad võtta välja krediitkaartidele, pangakontodele ja e-rahakotti. Esindatud on kõik enim levinud sisse- ja väljamakse variandid.

Millisel määral on mu andmed turvatud?

OlyBeti portaalis on andmete turvalisus maksimaalsel määral. Kasutusel on SSL turvasertifikaat ning taustasüsteemid, mis tagavad andmete turvalisuse.

Mida saad spordiennustuste kõrval OlyBetis veel teha?

Sellel veebilehel saad eraldi rubriikides ka slotte keerutada, live-kasiinomänge harrastada, pokkerit nautida ja muud hasartset meelelahutust kogeda.

Kas boonuse saab kohe rahas välja võtta?

Ei saa. Üldjuhul kehtivad teatud tüüpi boonustele läbimängimisnõuded või kriteerium, et pead seda kasutama ennustuste tegemiseks.

Kuidas tervitusboonus teiste portaalidega kõrvutades tundub?

OlyBetil on täiesti arvestatav tervituspakett uutele tulijatele. Nii mõnelegi teisele portaalile teeb see hetkeseisuga silmad ette.

Kust see OlyBeti portaal tegelikult pärit on?

Kuigi tihti kahtlustatakse välismaist päritolu, siis tegelikult on OlyBet täiesti kodumaine ennustus- ja kasiinoportaal.

Kui palju saab jooksvatest kampaaniatest kasu lõigata?

OlyBetis toimub tervitusboonuse väliselt aeg-ajalt erinevaid kampaaniaid ja boonuspakkumisi. Siiski on neid nii mõnegi teise saidiga võrreldes vähem.

Kas OlyBeti portaal sobib algajatele?

Jah, sobib küll. Siiski tasub arvestada, et algajana võivad mõned aspektid OlyBeti portaalis keerulise või arusaamatuna tunduda. Parem orienteerumine tuleb ajaga.

OlyBet arvustus: Uurime portaali võimalusi lähemalt 

Nüüd vaatame lähemalt, milliseid võimalusi portaal pakub ja kuidas on loodud üldist kasutajakogemust.

Millisel tasemel on portaali kasutajakogemus? 

OlyBeti portaalis on mugav ringi liikuda. Erinevad rubriigid jäävad mugavalt käeulatusse. Kasutajana ei ole võimalik lehel n-ö ära eksida, sest navigatsioon on selge ja arusaadav.

Kohati võib esmapanustajatele mõne funktsiooni leidmine keeruliseks osutuda. See ei tulene aga otseselt OlyBeti kehvast disainist. Pigem on esmakordsetel külastustel lihtsalt raskem panuste tegemise maailmas orienteeruda.

Kuidas on lahendatud reaalajas panustamine? 

Katsetasime reaalajas panustamist ja peame tõdema, et kohati on mõnel konkureerival portaalil see funktsioon kiirem ja mugavam. Vaatamata sellele saab OlyBetis asjad tehtud.

Reaalajas panuste tegemine on mugav viis, kuidas spordiennustamist veelgi ägedamaks ja kaasahaaravamaks muuta. Saad vaadata matši ning samal ajal otsustada käigu pealt, kellele ja kui palju panuseid panna.

Kuidas ikkagi reaalajas panustamine välja näeb? (H4)

Reaalajas panustamine pole saadaval kõikidele matšidele. Tegu on pigem limiteeritud funktsioonile osale spordialadest ja matšidest. Kui soovid live-panustamist teha, siis ava alarubriik “Livebet”.

Selle rubriigi alt näed reaalajas panustamise võimalusi. Kui konkreetsele reaalajas panustatavale matšile pole voogedastuse videot saadaval, siis säilib alati variant näha numbrilist ülevaadet tulemustest.

Voogedastus sujuvus ja kvaliteet (H3)

Voogedastuste kvaliteet sõltub OlyBeti portaali kasutades suuresti internetiühenduse kiirusest. Kui sul on aeglasem nett, siis võid arvestada katkestuste ja vähem sujuvama kogemusega.

Milline on OlyBeti mobiilne kasutus? 

OlyBetil pole eestlastele saadaval mobiiliäppi. Küll aga on nende sait saadaval mobiilseks kasutuseks. Saad OlyBeti portaali mugavalt avada nutitelefonis või tahvelarvutis. Veebileht kohandub automaatselt sinu ekraanisuurusele.

Mobiilse versiooni kasutajamugavus on kõrgel tasemel. Säilib täielik funktsionaalsus võrreldes nende tavapärase arvutis kuvatava veebisaidiga. Siinkohal puudubki vajadus äpi järele.

Teeme ülevaate OlyBeti portaali parimatest võimalustest 

  • OlyBeti portaal on äärmiselt kasutajasõbralik. Leiad kõik rubriigid ja tegevused hõlpsalt üles.
  • Portaalis on äge Freebettide võimalus, mida nii mõnelgi konkurendil saadaval pole.
  • Kui sul on hea internet, siis saad nautida kvaliteetset ja heal tasemel voogedastuse teenust.
  • Cash Out funktsioon. OlyBetil on täiesti olemas Cash Out funktsioon, mis annab ennustamisel lisakindlust.
  • Uutele kasutajatele pakutav tervituspakett on tasemel. Saad korraliku 100% sissemakseboonus kuni 100 euro ulatuses.

Plussid & miinused 

OlyBeti plussidOlyBeti miinused
+ Sõbralik tervitusboonus uutele kasutajatele– Mõnikord kehvad koefitsiendid ja limiidid
+ Tasemel live-panustamise funktsionaalsus– Algajale võib portaali ülesehitus keeruline tunduda
+ Freebettide tegemise võimalus– Live-panustamine ei suju alati hästi ja võib olla problemaatiline
+ Kodumaine ja usaldusväärne portaal– Jooksvaid kampaaniaid võiks olla rohkem

OlyBeti arvustus: Meie lõplik arvamus portaali kohta 

OlyBet on Eesti üks suurimaid ning tuntumaid spordiennustus- ja kasiinoportaale. Uutele kasutajatele pakuvad nad prisket stardipaketti: kõik värsked liitunud saavad 100% sissemakseboonust 100 euro ulatuses.

Keskeltläbi on tegemist heal tasemel portaaliga. Miinuspoolelt peame välja tooma kohati kehva väärtusega panustamise koefitsiendid ja limiidid. Siiski on aastatega asjad paranenud ja üldjoontes ei saa oluliselt kurta.

Funktsionaalsus on OlyBetis tasemel. Saad teha Freebette, voogedastust nautida, live-panustamist harrastada ning lõigata kasu Cash Out funktsioonist. See kooslus viib OlyBeti omasuguste seas julgelt esirinda.

Kindlasti võiks nii spordiennustuse kui kasiinorubriigi raames olla saadaval rohkem jooksvaid kampaaniaid. See on oluline miinus, et püsikasutajatele ei korraldata suuremal määral kampaaniaid ja eripakkumisi.

Kui otsid tasemel panustamis- ja mängimiskogemust, siis ei pea OlyBetis pettuma. Saad korralikult hasartset mängulusti nautida ja seda kõike turvalises ning kodumaises keskkonnas.