Täielik ülevaade OlyBet ennustusportaalist

Siin on meie põhjalik ülevaade OlyBet ennustusportaalist.

OlyBeti arvustus: vaatame üle võimalikud spordialad ja turud

OlyBeti portaalis on panustamiseks saadaval lai valik spordialasid. Esindatud on rahva lemmikud nagu jäähoki, jalgpall, korvpall ja tennis. Põhialade kõrval saab panustada e-spordis, noolemängudes, MMAs ja isegi males.

Põnev on see, et OlyBeti keskkonnas saab ennustada TV-saadete ja filmide sündmuste käike ning poliitilisi arenguid. See muudab panustamiste repertuaari nii mõnegi konkurendiga võrreldes veelgi laiemaks.

Olybet 2020
Olybet Promokood 2020

Laiemalt on OlyBetis palju muid rubriike spordiennustuste kõrval. Kasutajana saad mängida klassikalisi kasiinomänge, harrastada pokkerit ning proovida kätt live-kasiinomängudes. Tegu on korralikult välja arendatud hasartset meelelahutust pakkuva portaaliga.

Millised on OlyBeti koefitsiendid ja limiidid? 

Koefitsientide koha pealt on läbi aegade Eesti ennustajatel OlyBeti osas veidi nurinat olnud. Kohati väidetakse, et koefitsiendid on konkureerivate portaalidega võrreldes kehvemad.

Meie hinnangul ei ole koefitsiendid teistest 2020. aastal tunduvalt ennustajavaenulikumad. Pigem on teistega võrdsed. Küll aga leidsime näiteid, kus näiteks Pafist või Unibetist oldi hoopiski paremad.

Limiidid on OlyBetis täiesti rahuldaval tasemel. Enamasti on need Eesti keskmisel tasemel või paremad. Siiski leidsime, et mõningatel matšidel olid kaheldava väärtusega limiidid.

Milliseid kampaaniaid ja pakkumisi OlyBetis tehakse?

OlyBeti spordipanustajatele on suurepärane tervituspakkumine. Kui kasutad registreerumisel promokoodi, siis saad kuni 100 euro ulatuses 100% sissemakseboonust. Kindlasti tuleb antud pakkumise juures märgata, et kui läheb kasvõi üks euro sajast üle, siis sellele sissemakseboonust ei kohaldata.

Iganädalasi pakkumisi leidub samuti. Näiteks on eraldi kampaania virtuaalspordile, kus saad panustamiseks 5 eurot. Peale selle on combopanuste tegemise variant, mille kampaania raames saad 25% suurema teenimisvõimaluse.

KKK 

Teeme ülevaate korduma kippuvatest küsimustest.

Kas tegu on usaldusväärse veebilehega?

Jah, täielikult. Sellele on väljastanud Eestis tegutsemiseks vajaliku litsentsi Maksu- ja Tolliamet.

Kas registreerumine on keeruline?

OlyBeti portaalis kasutajaks registreerimine on lihtne protsess. Lisa vajalikud andmed, saa kasutajale kinnitus, kanna raha kontole ja saadki panustada või mängida.

Kuidas raha välja võtta?

Raha saad võtta välja krediitkaartidele, pangakontodele ja e-rahakotti. Esindatud on kõik enim levinud sisse- ja väljamakse variandid.

Millisel määral on mu andmed turvatud?

OlyBeti portaalis on andmete turvalisus maksimaalsel määral. Kasutusel on SSL turvasertifikaat ning taustasüsteemid, mis tagavad andmete turvalisuse.

Mida saad spordiennustuste kõrval OlyBetis veel teha?

Sellel veebilehel saad eraldi rubriikides ka slotte keerutada, live-kasiinomänge harrastada, pokkerit nautida ja muud hasartset meelelahutust kogeda.

Kas boonuse saab kohe rahas välja võtta?

Ei saa. Üldjuhul kehtivad teatud tüüpi boonustele läbimängimisnõuded või kriteerium, et pead seda kasutama ennustuste tegemiseks.

Kuidas tervitusboonus teiste portaalidega kõrvutades tundub?

OlyBetil on täiesti arvestatav tervituspakett uutele tulijatele. Nii mõnelegi teisele portaalile teeb see hetkeseisuga silmad ette.

Kust see OlyBeti portaal tegelikult pärit on?

Kuigi tihti kahtlustatakse välismaist päritolu, siis tegelikult on OlyBet täiesti kodumaine ennustus- ja kasiinoportaal.

Kui palju saab jooksvatest kampaaniatest kasu lõigata?

OlyBetis toimub tervitusboonuse väliselt aeg-ajalt erinevaid kampaaniaid ja boonuspakkumisi. Siiski on neid nii mõnegi teise saidiga võrreldes vähem.

Kas OlyBeti portaal sobib algajatele?

Jah, sobib küll. Siiski tasub arvestada, et algajana võivad mõned aspektid OlyBeti portaalis keerulise või arusaamatuna tunduda. Parem orienteerumine tuleb ajaga.

OlyBet arvustus: Uurime portaali võimalusi lähemalt 

Nüüd vaatame lähemalt, milliseid võimalusi portaal pakub ja kuidas on loodud üldist kasutajakogemust.

Millisel tasemel on portaali kasutajakogemus? 

OlyBeti portaalis on mugav ringi liikuda. Erinevad rubriigid jäävad mugavalt käeulatusse. Kasutajana ei ole võimalik lehel n-ö ära eksida, sest navigatsioon on selge ja arusaadav.

Kohati võib esmapanustajatele mõne funktsiooni leidmine keeruliseks osutuda. See ei tulene aga otseselt OlyBeti kehvast disainist. Pigem on esmakordsetel külastustel lihtsalt raskem panuste tegemise maailmas orienteeruda.

Kuidas on lahendatud reaalajas panustamine? 

Katsetasime reaalajas panustamist ja peame tõdema, et kohati on mõnel konkureerival portaalil see funktsioon kiirem ja mugavam. Vaatamata sellele saab OlyBetis asjad tehtud.

Reaalajas panuste tegemine on mugav viis, kuidas spordiennustamist veelgi ägedamaks ja kaasahaaravamaks muuta. Saad vaadata matši ning samal ajal otsustada käigu pealt, kellele ja kui palju panuseid panna.

Kuidas ikkagi reaalajas panustamine välja näeb? (H4)

Reaalajas panustamine pole saadaval kõikidele matšidele. Tegu on pigem limiteeritud funktsioonile osale spordialadest ja matšidest. Kui soovid live-panustamist teha, siis ava alarubriik “Livebet”.

Selle rubriigi alt näed reaalajas panustamise võimalusi. Kui konkreetsele reaalajas panustatavale matšile pole voogedastuse videot saadaval, siis säilib alati variant näha numbrilist ülevaadet tulemustest.

Voogedastus sujuvus ja kvaliteet (H3)

Voogedastuste kvaliteet sõltub OlyBeti portaali kasutades suuresti internetiühenduse kiirusest. Kui sul on aeglasem nett, siis võid arvestada katkestuste ja vähem sujuvama kogemusega.

Milline on OlyBeti mobiilne kasutus? 

OlyBetil pole eestlastele saadaval mobiiliäppi. Küll aga on nende sait saadaval mobiilseks kasutuseks. Saad OlyBeti portaali mugavalt avada nutitelefonis või tahvelarvutis. Veebileht kohandub automaatselt sinu ekraanisuurusele.

Mobiilse versiooni kasutajamugavus on kõrgel tasemel. Säilib täielik funktsionaalsus võrreldes nende tavapärase arvutis kuvatava veebisaidiga. Siinkohal puudubki vajadus äpi järele.

Teeme ülevaate OlyBeti portaali parimatest võimalustest 

  • OlyBeti portaal on äärmiselt kasutajasõbralik. Leiad kõik rubriigid ja tegevused hõlpsalt üles.
  • Portaalis on äge Freebettide võimalus, mida nii mõnelgi konkurendil saadaval pole.
  • Kui sul on hea internet, siis saad nautida kvaliteetset ja heal tasemel voogedastuse teenust.
  • Cash Out funktsioon. OlyBetil on täiesti olemas Cash Out funktsioon, mis annab ennustamisel lisakindlust.
  • Uutele kasutajatele pakutav tervituspakett on tasemel. Saad korraliku 100% sissemakseboonus kuni 100 euro ulatuses.

Plussid & miinused 

OlyBeti plussidOlyBeti miinused
+ Sõbralik tervitusboonus uutele kasutajatele– Mõnikord kehvad koefitsiendid ja limiidid
+ Tasemel live-panustamise funktsionaalsus– Algajale võib portaali ülesehitus keeruline tunduda
+ Freebettide tegemise võimalus– Live-panustamine ei suju alati hästi ja võib olla problemaatiline
+ Kodumaine ja usaldusväärne portaal– Jooksvaid kampaaniaid võiks olla rohkem

OlyBeti arvustus: Meie lõplik arvamus portaali kohta 

OlyBet on Eesti üks suurimaid ning tuntumaid spordiennustus- ja kasiinoportaale. Uutele kasutajatele pakuvad nad prisket stardipaketti: kõik värsked liitunud saavad 100% sissemakseboonust 100 euro ulatuses.

Keskeltläbi on tegemist heal tasemel portaaliga. Miinuspoolelt peame välja tooma kohati kehva väärtusega panustamise koefitsiendid ja limiidid. Siiski on aastatega asjad paranenud ja üldjoontes ei saa oluliselt kurta.

Funktsionaalsus on OlyBetis tasemel. Saad teha Freebette, voogedastust nautida, live-panustamist harrastada ning lõigata kasu Cash Out funktsioonist. See kooslus viib OlyBeti omasuguste seas julgelt esirinda.

Kindlasti võiks nii spordiennustuse kui kasiinorubriigi raames olla saadaval rohkem jooksvaid kampaaniaid. See on oluline miinus, et püsikasutajatele ei korraldata suuremal määral kampaaniaid ja eripakkumisi.

Kui otsid tasemel panustamis- ja mängimiskogemust, siis ei pea OlyBetis pettuma. Saad korralikult hasartset mängulusti nautida ja seda kõike turvalises ning kodumaises keskkonnas.