Kumb spordiennustuste portaal jääb peale: OlyBet või Optibet?

Siin on meie ülevaade parimatest spordiennustuste portaalidest Eestis. Vastamisi on kaks suurt spordiennustuste pakkujat: OlyBet ja Optibet. Vaatame kumb jääb peale!

Kus on mahlakaimad tervitusboonused: OlyBeti võit 

OlyBet pakub uutele tulijatele esimese sissemakse kahekordistamist kuni 100 euro ulatuses. Lisaks jagatakse tervitusboonuseks 20 tasuta spinni slotimängus Lights. Optibeti pakkumine jääb alla. Nimelt saavad uued tulijad Optibetis esimese sissemakse järel ainult 100 euro eest riskivabasid panuseid.

Optibetis lahutatakse boonus nelja astmesse. Alguses saad 3×10 eurot riskivabasid panuseid, ent hiljem tuleb juba teha nii 2-fold mitmikpanuseid kui muid samme boonuse saamiseks.

OlyBetis sissemakse pealt antav boonus on lihtsamate reeglitega ning lisaks põhiboonusele saavad nende värsked kliendid endale 20 tasuta keerutust. Seepärast anname siinkohal võidu OlyBetile!

OlyBet: 5/5

Optibet: 4/5

Olybet Promokood 2020
Olybet

Spordialad, panused & koefitsiendid: jälle OlyBeti võit 

Mõlemal portaalil on korralikult välja arendatud panuste ja koefitsientide süsteem. OlyBetis pakutakse üksikpanuseid, mitmikpanuseid, ahelpanuseid ja süsteempanuseid. Taoline panusetüüpide kombinatsioon tagab mitmekesise ennustuskogemuse.

Optibetis saab kasutada üksikpanuseid, mitmikpanuseid ja süsteempanuseid. Siit tulebki selgelt välja, et OlyBetis on veidi mitmekesisem valik, kui teemaks tulevad panusetüübid.

Keskeltläbi on OlyBeti ja Optibeti portaalides kasutatavad koefitsiendid sarnaste kaaludega. Ei saa väita, et üks ennustusportaal paistaks teise kõrval silma eriti kasutajasõbralike koefitsientidega.

Kumbki portaal ei keskendu vaid ühele spordialale või spordikategooriale. Pakutakse laia valikut erinevaid alasid, kuid üldjoontes jääb mulje, et OlyBetis on läbi aegade veidi rikkalikum valik olnud. Püsikundedele muutub see oluliseks argumendiks, miks pigem ühe või teise pakkuja juurde jääda.

OlyBet: 5/5

Optibet 4,5/5

Kes pakub parimaid püsikasutajate boonuseid: Optibeti võit 

Püsikasutajatele pakuvad mahlakaid boonuseid nii Olybet kui ka Optibet. Seepärast võibki julgelt mõlemat veebilehte tõsta esile Eesti spordiennustuste portaalide esikolmikusse.

Analüüsisime viimaste aastate pakkumisi püsikundedele mõlemas portaalis. Kuigi arvuliselt võib OlyBet isegi ülekaalu jääda, siis näeme, et kasutajatele pakutav sisu võib Optibetis kokkuvõttes peale jääda. Muuhulgas jäi meile silma Optibeti pakkumine: 80 euro eest live riskivabasid panuseid püsikatele.

Siiski tasub meeles pidada, et jooksvate boonuste teema on väga muutliku iseloomuga. Mõne kuu lõikes pakub Optibet rohkem boonused, teistel kordadel aga jällegi OlyBet. Anname aga mõlemale saidile 4/5, kuna võrreldes rahvusvaheliste portaalidega on jooksvaid kampaaniaid liialt vähe!

OlyBet: 4/5

Optibet 4/5

Milliseid lisavõimalusi portaalid pakuvad? 

OlyBetil on välja arendatud korralik Freebettide süsteem. Neid saab kasutada üksikpanustena pea kõikidel turgudel, ent neile võivad rakenduda aeg-ajalt teatavad piirangud. Näiteks turgude ja sündmuste osas.

Optibetil on saadaval LIVE riskivabad panused, mille lunastuseks tuleb teha ühekordne sissemakse vähemalt 20 eurot. Kui panustad kokku vähemalt 50 eurot vabalt valitud live-sündmusele, siis saad 1×5 eurot riskivaba panust kõikidele spordialadele ning koheselt kätte.

Kasutajakogemus mängib olulist rolli: OlyBeti võit 

Optibeti ja OlyBeti portaalid on mõlemad intuitiivse ülesehitusega, mistõttu info otsimine pole sugugi probleem. Küll aga võib arvestada sellega, et pikaaegsel panustamisel hakkab rolli mängima esteetiline külg.

OlyBet pakub kaunimat disaini, mis kutsub püsivalt ennustamise korral ikka ja jälle tagasi. Optibeti puhul on disainikülg vähem rahuldust pakkuvam. Siiski toonitame, et Optibetis on osa reeglitest ja tingimustest palju selgemalt ning struktuursemalt välja toodud.

Kui mängu tuleb mobiilne kasutajakogemus, siis Optibet on seda veelgi edasi viinud. Nimelt on kasutajatele saadaval kahel juhtival mobiilide opsüsteemil töötav mobiilne äpp, mis muudab ennustamise senisest veelgi mugavamaks.

Kuidas sujub reaalajas panustamine: Optibeti võit (H3)

Optibet jääb reaalajas panustamise funktsionaalsuses positiivselt silma. OlyBeti lahendus näeb küll kena välja, ent kui läheb panustamiseks, siis kogesime Optibetis paremat kiirust ja mugavust.

Reaalajas panustamiseks tasub igal juhul omada kiiret netiühendust. Katsetasime mõlemat saiti nii aeglasemate kui kiirete netiühendustega ning mõlemal juhul jättis aeglasema ühenduse korral kasutajakogemus tugevalt soovida.

OlyBet: 4/5

Optibet: 5/5

Millise kvaliteediga on voogedastus: OlyBeti võit (H3)

Voogedastus mängib aina olulisemat rolli spordiennustuste maailmas. Testisime voogedastust nii arvutis kui nutitelefonis. Kvaliteedi, kiiruse ja sujuvuse poolest jäi peale OlyBet.

Keskeltläbi toimis nutitelefonis paremini Optibeti voogedastus, ent sülearvutis kiiruseid ja kvaliteeti testides selgus, et OlyBet jäi meie kogemuse põhjal paremaks tegijaks. Siiski võib palju sõltuda ka konkreetsest veebilehitsejast ning üldisest saadaval olevast interneti kiirusest.

Kõigi kolme testitud voogedastuse situatsiooni puhul jäi OlyBet kvaliteedi ja kasutusmugavuse arvestuses Optibetist üle. See võib muutuda, kui Optibet teeb edasisi investeeringuid kvaliteedi tõstmiseks.

OlyBet: 5/5

Optibet: 3/5

Mobiilne kasutus kui tänapäevane standard: OlyBeti võit (H3)

Nii Optibet kui ka OlyBet toimivad mobiilis hästi. Siiski on OlyBeti mobiilne portaal selgemalt struktureeritud ja igapäevaseks kasutuseks mugavam. Põhiline probleem Optibeti mobiilse saidi ülesehitusega seisneb ohtrate väikeste elementide rohkuses, mis tekitab segasema ülevaate lehel toimuvast.

Eraldiseisvalt saame välja tuua tõsiasja, et OlyBetil puudub sõltumatu mobiiliäpp. Seevastu Optibetil on täiesti saadaval mobiilne rakendus, mida pakutakse nii Androidi kui ka iOS opsüsteemide kasutajatele.

OlyBet: 5/5

Optibet: 4/5

Kas Cash Out on olemas ja kuidas toimib: OlyBeti võit (H3)

Mõlemal spordiennustuste portaalil on korralik Cash Out funktsioon olemas. Need töötavad laitmatult, mistõttu ei saa kummaltki tegijalt otseselt punkte maha võtta. Küll aga jääb OlyBet võitjaks, kuna Optibet pakub Cash Out funktsiooni piiratumalt, kuna esindatud on vähem sündmuseid.

Cash Out funktsiooni vähesus tuli Optibeti puhul välja, kui vaatasime konkreetseid sündmusi, mille juures oli antud võimalus olemas. Samuti saab sellele kinnitust, kui uurida mõlema kasino Cash Out kasutajatingimusi. Optibet on seejuures selgelt kommunikeerinud, et nende printsiip on seda pigem vaid valitud spordisündmuste juures rakendada.

OlyBet: 5/5

Optibet: 5/5

Plussid-miinused (H3)

OlyBetOptibet
PlussidMiinusedPlussidMiinused
+ Palju spordialasid– Reaalajas panustamine jääb Optibetile alla+ Usaldusväärne pakkuja– Tagasihoidlik tervitusboonus
+ Atraktiivne disain– Püsikasutajate boonuseid võiks olla rohkem+ LIVE riskivabad panused– Mobiilse disaini puudujäägid
+ Ohtralt kampaaniaid– Kasutajatoe piiratud kättesaadavus+ Head maksemeetodite variandid– Cash Out võiks olla rohkem saadaval
+ Tasemel tervitusboonus– Reeglid korralikult struktureerimata+ Abivalmis kasutajatugi– Voogedastuse kehvem kvaliteet

 

Parimad ennustusportaalid: milline koht valida & miks (H2)

Eestis on mitmeid spordiennustuste portaale. Juhtivate tegijate hulka kuuluvad nii OlyBet kui ka Optibet. Nende kahe vahel aset leidev konkurents on tihe, sest mõlemad on teinud olulisi investeeringuid spordialade valikusse ning kasutajamugavusse.

Keskeltläbi jääb peale OlyBet, kuna nende portaali disain on mugavam ning nad teevad jooksvalt atraktiivseid pakkumisi püsikülastajatele. Samuti täheldasime arvestatavat üleolekut voogedastuse ja reaalajas panustamise osas.

Olybeti huvitavaks lisafunktsiooniks on laialdane Freebettide süsteem, ent Optibeti puhul mängib olulist rolli riskivabade LIVE panuste tegemise võimalus. Seejuures on sisse- ja väljamaksete võimalused mõlemas portaalis täiesti adekvaatsed, kattes mängijate põhivajadused.

Meie soovitus on valida spordiennustuste tegemiseks OlyBet. Siiski aga julgustame proovida Optibeti, kuna osa spordiennustajatest eelistab isiklikel põhjustel just seda portaali.