Mis tasemel on OlyBeti live-panustamise võimalused?

Järgnevalt teeme üksikasjaliku kokkuvõtte OlyBeti ennustusportaali live-panustamisest.

Kokkuvõte OlyBet live-panustamisest: Spordipanustamine ja live-ülekanded

Live-panustamine on valdkond, mis praegusel hetkel muutub tasemel ennustusportaalide seas juba standardiks. Kui spordipanustamist korraldav portaal ei luba live-panustamist, siis pigem liigitub see veebileht tagumiste tegijate hulka.

OlyBet on aga eesrindlik kodumaine ennustus- ja kasiinoportaal, mistõttu on neil live-panustamine ja sellega seotud hüved täiesti olemas. Katsetasime OlyBeti reaalajas panustamise võimalusi ning tegime kindlaks, kas neil on olemas ka voogedastuse variant.

Mida OlyBeti live-panustamise jaoks vaja läheb? 

Kõigepealt läheb sul vaja registreeritud ja kinnitatud kasutajakontot OlyBet keskkonnas. Sarnaselt kõikidele teistele kihlvedudele ei ole võimalik Livebet-funktsiooni kasutada, kui sul pole avatud toimivat kontot.

Olybet live-streaming
Olybet live-streaming

Järgnevalt on vaja reaalajas panustamise jaoks sissemakset, mis kataks sinu poolt tehtavad panused OlyBet keskkonnas. Jälgi kindlasti, et esimene sissemakse oleks korralikult kontole laekunud, kuna ainult see tagab ligipääsu reaalajas panustamisele.

Kuivõrd praeguse seisuga pole võimalik voogedastusega koos panustada, siis pole vaja tasemel internetiühendust. Sul läheb OlyBetis live-panustamiseks vaja rahuldavat netikiirust ja kaasaegset veebisirvijat.

Kui soovid teha live-panuseid nutitelefoni või tahvelarvutit kasutades, veendu, et sul on hiljuti uuendatud tarkvara. Testisime OlyBeti keskkonda uuendamata brauseriga telefonis, mis oli üle viie aasta vanune ning kahjuks oli leht “katki”.

OlyBeti live-ülekannete täielik arvustus: Meie kogemused 

Live-panustamine on OlyBeti keskkonnas heal tasemel. Kuigi võrreldes konkurentidega ei saa me OlyBeti portaali reaalajas panustamist ülemäära kiita. Selle juures on mitu kitsaskohta, mis viivad meie hinnangut allapoole.

 • OlyBeti ennustusportaalis käib live-panustamine mugavalt. See ei ole eraldi lisatasu eest, vaid hoopiski avatud kõikidele kasutajatele.
 • Füüsilise asukohaga spordibaarides saab vaadata teleülekannet ja samal ajal teha live-panustamist tahvelarvutites. Neid saab klienditeenindajalt koha pealt küsida.
 • Koefitsiendid muutuvad reaalajas, kui kasutad Livebet võimalust. Numbrid muutuvad pidevalt vastavalt sellele, millise kulgemisega mäng konkreetsel hetkel on.
 • OlyBeti portaalis puudub . aasta maikuu seisuga taaskord voogedastuse võimalus. Tegu on kahetsusväärse arenguga, kuna samaaegselt on paljudel konkurentidel otseedastuste võimalus täiesti olemas.
 • Panuste tegemine reaalajas on sarnaselt tavalistele panustele disaini mõttes veidi ebaselge ja keeruline. Seda just võrreldes teiste ennustusportaalidega, kus on viidud selguse ja mugavuse tase UX-põhimõtteid kasutades kõrgeimale tasemele.

Kuidas live-panustamine täpselt töötab?

Sul on reaalajas panustamiseks kaks võimalust. Võid siseneda portaali tavalise arvutiga või kasutad mõnda nutiseadet nagu tahvelarvuti või nutitelefon. Seejuures võid arvestada, et sülearvuti ekraanilt näeb kõik välja selgem ja ülevaatlikum.

Nutitelefoni kasutades on samuti võimalik reaalajas panustada. Kuid üldjoontes tundub kõik kitsam ja raskesti arusaadavam. Seepärast oleks hädasti OlyBetil vaja eraldiseisvat mobiiliäppi, kuid tänase seisuga pole ühtki nutirakendust toimimas.

Kuidas mobiiliga live-panustamist kasutada? 

Kui soovid nutitelefoniga live-panustada, siis tee läbi järgnevad sammud:

 1. Logi OlyBet keskkonda sisse oma kontoga. Veendu, et oled teinud sissemakse, mis katab panuste summa.
 2. Liigu Livebet lehele ja vaata sealt sektsiooni nimega “Reaalajas”.
 3. Vali endale sobiv matš ja alusta panustamist. Võid valida üksik- ja mitmikpanuste vahel sõltuvalt spordist.
 4. Otsusta, kas soovid kasutada superpanust. Tegu on eriloaga, et teha panus, mis ületab maksimaalset panuse väärtust. See võidakse kinnitada või tagasi lükata.

Kuidas arvutiga live-panustamist kasutada? 

Tavalise arvutiga reaalajas panustamiseks käitu järgnevalt:

 1. Logi arvutis sisse OlyBeti ennustusportaali.
 2. Veendu, et su OlyBeti kasutajakontol on piisavad rahalised vahendid live-panustamiseks.
 3. Liigu Livebet sektsiooni. Mine sündmuste vaatesse, et võtta ette endale sobiv mäng.
 4. Vali panus vajutades enda poolt soovitud tõenäosusel. Kontrolli tehtud panuse staatust kasutades oma panuse või pileti numbrit ja sisestades selle otsinguribale.

Kõike kasutajaliidesest: Graafikast mugavuseni

Vaatasime põhjalikult kasutajakogemust erinevates seadmetes. Kuigi üldjoontes on OlyBetil kõva ennustustoode ka reaalajas panustamise osas, siis märkasime üht-teist, mis jääb kindlasti vajaka.

Esiteks esineb siin-seal disainivigu, mis jätavad keskmisest ebaprofessionaalsema mulje. Näiteks liikusid tabeli jooned osaliselt teksti peale või üks osa tekstist kadus teise alla. Need pole küll suured vead, ent siiski tekitavad tänaste veebiportaalide tasemete juures küsimusi.

Mõnikord kadus reaalajas panustamise sektsioon mängu ajal eest. OlyBet kuvas samal ajal järgnevat teksti: “Me ei võta hetkel sellele sündmusele panuseid”. Taoline lause tuleb tavaliselt siis ette, kui sündmus parasjagu ei käi. Kuid meie testi ajal juhtus seda 10-20 sekundit mängu toimumise ajal.

Küll aga saab julgelt kiita mängude visualiseerimise poolt. Näiteks jalgpall ja korvpall näevad graafilise visualiseeringuna head välja. Need annavad hea ülevaate jooksvatest väravatest või korvidest ning pakuvad lisaväärtust tavatabeli kõrvale.

Panustamise mugavusel pole otseselt midagi viga. Aga leidsime, et kõrvutades mõne konkurendiga jääb üldpilt kuidagi kirjuks. Seda eriti mobiiliversioonis. OlyBet võiks luua individuaalse mobiiliäpi ja korrastada kasutajaliides ka tavaveebis.

Millised spordialad on toetatud?

Toetatud spordialade valik on OlyBetis suurepärane. Just see on üks põhjuseid, miks soovitame soojalt antud ennustusportaali katsetada. Näiteks saad live-panustada pesapalli, jäähoki, korvpalli, snuukri, rannavolle, lauatennise ja jalgpalli matšidele.

Samaaegselt on live-panustades korral piisavalt palju panustamisturge saadaval. Näiteks võrkpallis saad panuse teha seti võitjale, seti händikäpile ning matši punktide kogusumma paaris või paarituks olemisele. Seda kõike on palju.

Parimad OlyBeti live-panustamise funktsioonid ja võimalused 

Live-panustamise juurde kuuluvad erinevad võimalused, et muuta kasutuskogemust elavamaks ja kaasahaaravamaks. Järgnevalt teemegi ülevaate OlyBeti parimatest lisafunktsioonidest reaalajas panustamisele.

OlyBeti live-panustamise tipphetked on tagatud selliste funktsioonidega:

 • Hea visualiseering. Kuivõrd OlyBetis pole enam toimivat voogedastust, siis peavad kasutajad leppima visualiseeringuga. Meie hinnangul on nende automaatsed graafikad tasemel ja annavad minimaalse ülevaate platsil toimuvast.
 • Ohtralt panustamisturge. Panustamisturgude arv on enamike spordialade ja matšide juures tasemel. Näiteks võid keskmise jalgpallimatši ajal panustada poolaja väravate summale, Aasia händikäpile, topeltvõimalustele ja üldisele matši tulemusele.
 • Cash Out võimalus. OlyBeti ennustusportaal toetab Cash Out funktsiooni. See aitab sul panusest osaliselt või täiel määral taganeda veel kestva spordisündmuse ajal. Kui märkad, et sinu esialgne panustamise strateegia läheb aia taha, siis saad kiirelt sekkuda ja asja paremaks muuta.
 • Superpanuse tegemine tähendab, et ületad maksimaalse panuse piiri. Selleks tuleb süsteemilt “luba küsida”. Sõltuvalt paljudest asjaoludest, mis jäävad paljale silmale nähtamatuks, võid saada loa superpanuse tegemiseks.
 • Kõige paremini toimib see funktsioon tavalises veebivaates. Mitmikvaade võimaldab kiiresti klikkida ühest matšist teise ja näha jooksvalt, milliseid arenguid on mängudes juhtunud.

Meie lõplik hinnang OlyBet live-panustele: 4/5 

Kodumaine OlyBet ennustusportaal on kõrgel tasemel. Kahjuks ei saa me aga live-panustamisele 5/5 anda, sest portaalist puudub tänase seisuga taaskord voogedastuse võimalus. Selle olemasolu muudaks reaalajas panustamise nauditavamaks.

Panustatavate mängude valik on lai. Lisaks sellele on ka panustamisturgude nimistu paljude mängude juures mõnusalt pikk. Küll aga häirisid meid kohatised disainiapsakad, näiteks ebaühtlaselt asetuvad tekstid ja tabelid. See ei muuda panustamise kvaliteeti, ent mõjutab siiski üldist tunnet portaali kasutades.

Kokkuvõttes pakub OlyBet tasemel võimalust reaalajas panustada. Loodetavasti võtavad nad pikaajalisi spordiennustajaid kuulda ning toovad tagasi OlyBet LIVE TV sarnase toote, mis pakuks otseedastusi.

Hea tulemus: 4/5