Optibet Promokood 2024: 100€ riskivabasid panuseid!

Võta värske pakkumine eksklusiivse Optibet promokoodiga, mis kehtib aastal!

Verified
500€
NÄITA OPTIBET PROMO KOODE > SPORT
Bonus & Offers details
 • Esimene tervitusboonus - 100% sissemakseboonust kuni 500 €
 • Teine tervitusboonus - 100% sissemakseboonust kuni 300 €
 • Kolmas tervitusboonus - 50% sissemakseboonust kuni 200 €
Expires on: 31-12-2024
Last check: 2 days ago
Optibet Promokood 2020
Optibet Promokood [auto_last_update format="Y" before=""]

Optibet Promokood 

Kuidas registreeruda kasutades Optibet promokoodi? 

Kopsaka tervitusboonuse teenimiseks pead kasutama kokku kolme promokoodi. Tegu on üsna omapärase pakkumisega, kuna tihtilugu paiskavad online kasiinod turule ühe koodi, millega saab teatud hüve. Taolist lähenemist Optibet ei kasuta, vaid selle asemel rakendatakse kolme erinevat koodi.

Esimese koodiga saad 100% sissemakseboonust kuni 500 euro ulatuses. Teise koodiga teenid samuti 100% sissemakseboonust, ent seekord vaid 300 euro piires. Lõpetuseks saad kolmandat koodi kasutades 50% sissemakseboonust, seejuures kehtib summa kuni 200 euro ulatuses.

Boonused erinevates Optibeti kategooriates 

Optibet tervitusboonust saad kasutada slotimängudes. Küll aga pole tervitusboonus ainult tavakasiino sektsioonis. Optibet on välja pannud promokoodid ka spordipanuste ja pokkerisaaliga liitujatele.

 • Pokkeri tervitusboonus on kuni 2000 eurot. Selleks ei saa otseselt eraldiseisvat koodi kasutada, vaid tuleb järgida Optibeti kodulehel olevaid juhiseid rubriigis “Pokkeritervitus”.
 • Sporditervituse kasutamiseks saad rakendada promokoodi SPORT. Sel juhul saad vähemalt 10-eurose sissemakse korral kuni 30 eurot riskivabasid panuseid. Lisaks on võimalik teenida 20 eurot riskivabasid panuseid, kui sooritad üksikpanuseid vähemalt 100 euro eest. Samuti tehes vähemalt 50 euro eest kahe valikuga mitmikpanuseid saad taaskord kuni 20 eurot riskivabu panuseid. Täiendavalt on võimalik saada 30 eurot riskivabu panuseid, kui paned kirja vähemalt 50 euro eest mitmikpanuseid, millel on kolm valikut.
Optibet Promokood 2020
Optibet Promokood 2020

Optibet tervitusboonuse reeglid ja tingimused 

Kõige olulisem tervitusboonuse tingimus on see, et pakkumine kehtib ainult kasutajatele, kes pole varasemalt antud boonust kasutanud. Kui oled juba eelnevalt antud promokoodidest kasu lõiganud, siis pole võimalik kampaaniast osa võtta.

Järgnevalt teeme selge ülevaate boonustest:

 • Esimese promokoodiga saad 100% sissemakseboonust kuni 500 € ulatuses
 • Teise promokoodiga saad 100% sissemakseboonust kuni 300 € ulatuses
 • Kolmanda promokoodiga saad 50% sissemakseboonust kuni 200 € ulatuses

Antud kampaania kehtib kuni 31. juulini . Arvestada tuleb sellega, et kõigi kolme sissemakse puhul tuleb sooritada minimaalselt 20-eurone kanne. Saadud boonusraha ei kehti igavesti. See tuleb ära kasutada seitsme päeva jooksul, misjärel kaotaks see kehtivuse.

Alati kehtib boonusrahale läbimängimisnõue. Selle kampaania käigus on kindlaks määratud 30-kordne läbimängimisnõue. Seejuures tasub meeles pidada, et maksimaalne panuse suurus on 5 eurot.

Kui hakkad boonusraha läbi mängima, siis tee kindlaks, et teed seda vaid slotimängudes. See on ainuke lähenemine, millega saad boonusraha õiguspäraselt läbi mängida. Ülejäänud tulemused ei läheks lihtsalt arvesse.

Promokoodi kasutamise reeglid võivad alati muutuda. Optibet on tingimustes sätestanud, et nad võivad igal hekel muuta tingimusi või täielikult kampaania kustutada. Ka kõik tavapärased Optibet keskkonna reeglid ja tingimused kehtivad tervitusboonuse kasutusel.

Optibet Korduma Kippuvad Küsimused 

Järgnevalt vaatame lähemalt korduma kippuvaid küsimusi, mis Optibetiga liituda plaanivatel mänguritel tihti ette tulevad.

Kas tegu on usaldusväärse online kasiinoga?

Jah, Optibet on saanud Eestis tegutsemiseks sertifikaadid ja litsentsid, mis kinnitavad, et tegu on õiguspärase ja usaldusväärse platvormiga. Tegu on ühe suurima ja tunnustatuma tegijaga Eesti veebikasiinode turul.

Millised on suurimad Optibeti puudused?

Kuigi tervitusboonus on Optibetis kopsakas, siis kahjuks ei ole püsivale mängijaskonnale palju boonuseid ega pakkumisi. See on erinev nii mõnestki konkurendist, kes pakub pidevalt häid preemiaid erinevate kampaaniate raames.

Kas maksemeetodite valik on piisavalt lai?

Kui vaadata keskmist online kasiinode maksemeetodite repertuaari, siis Optibet on selles vallas täiesti tugev tegija. Näeme selgelt, et Optibeti puhul on esindatud põhilised Eesti pangad, populaarseimad krediitkaardid ning isegi e-rahakotid.

Milline on Optibeti tarkvaraline pool?

Optibetis kasutatavad ettevõtted on kõik tunnustatud ja pakuvad tasemel ning kvaliteetset mänguelamust. Tootjate hulgast leiad näiteks järgnevad tegijad: Microgaming, EGT ja Net Entertainment.

Kas Optibetis on võimalik mängida live-kasiinos?

Jah, antud keskkonnas on live-kasiino võimalus täiesti olemas. Esindatud on Baccarat, Blackjack ja rulett. Kõik need mängud on professionaalselt teostatud ja sajaprotsendiliselt usaldusväärsed. Live-kasiino muudab iga mängukogemuse veelgi põnevamaks ja kaasahaaravamaks.

Milliseid turvalisuse nõudeid rakendatakse?

Võid arvestada, et kogu kasutuskogemus on kaetud SSL-krüptsiooniga, mis tagab andmete turvalise vahetamise. Seeläbi võid julgelt lisada krediitkaartide andmeid ja muud isiklikku infot. Häkkerid ei pääse sellele andmestikule tugevate andmekaitsemeetodite kasutuse tõttu ligi.

Kui kaua võtavad Optibetis väljamaksed aega?

Konkreetne väljamakse sooritamise kestvus sõltub meetodist ja ajahetkest, mil väljamakset nõutakse. Näiteks võivad rahad riigipühade ajal oluliselt aeglasemalt liikuda. Üldjoontes saad väljamakse kätte ööpäeva jooksul. Äärmuslike olude korral võib rahakanne võtta aega tervelt viis tööpäeva. Keskeltläbi jõuavad väljamaksed kõige kiiremini kohale, kui kasutad meetodiks Netelleri ja Skrilli makseid.

Millisel tasemel on Optibeti boonused?

Kui vaadata laiemat kodumaist veebikasiinode maastikku, siis üldjoontes jäävad Optibeti boonused kõrgele tasemele. Võib lausa öelda, et kolmeastmeline tervitusboonus on pigem erandlik nähtus ka ülemaailmsel tasandil. Siiski tunneb osa pikaajalistest kasutajatest, et Optibet paneb suuresti rõhku uute kasutajate kohale meelitamisele. Selle käigus jäävad kahjuks püsikasutajad rohkem varju ning neile on vähem jooksvaid boonuseid ja eripakkumisi, millest saaks kasu lõigata.

Kuidas on veebilehe kasutusmugavus ja disain?

Üldjoontes on disain minimalistlikust vaatevinklist tehtud. Praktikas tähendab see, et portaalis ringi liikudes ei ole palju kellasid-vilesid, mis pidevalt tähelepanu endale tõmbaksid. Mängude juurde jõudes on samuti positiivne, et ei ole palju fookust mängimise juurest kõrvale viivaid faktoreid. Enamik erinevatest olulistest funktsioonidest on kergesti leitavad. Kui soovid teada saada, millised on viimased kampaaniad, siis igas alarubriigis on see osa selgelt esile toodud.

Kas registreerumine võib Optibetis raskusi valmistada?

Kindlasti mitte. Registreerumine on muudetud väga kergeks, sest kogu protsessi struktuur on selge ja hõlpsasti navigeeritav. Küll aga pole selle kasutamise lihtsuse võrreldav “registreerimisvabade” keskkondadega, kus sissemakse tegemine võrdsustatakse seaduse silmis kasutaja identifitseerimisega. See tähendab, et Optibeti kasutamiseks on vajalik ikkagi end eraldiseisvalt isikustada. Küll aga käib kogu protseduur kiirelt, mistõttu ei saaks väita, et registreerimine oleks tülikas või aeganõudev protsess.

Optibeti platvormi kvaliteet 

Nüüd aga vaatame iga Optibeti sektsiooni eraldiseisvalt, et uurida välja, milline on kasutuskogemuse kvaliteet. Üldjoontes on tegu kvaliteetse lehega, ent suurim kvalitatiivne miinus on see, et lojaalsete klientide kohtlemine on osade konkureerivate lehtedega võrreldes kõvasti kehvemal tasemel.

Kasiino

Kasiino pool katab laia valikut slotikaid ning muid enim levinud kasiinomänge. Mobiilsete seadmetega platvormi testimine näitab, et kõiki mänge saab edukalt nutiseadmetes kasutada. Tänapäeval on see meeletult oluline aspekt. Ka klienditeeninduse ja disaini poolest ei saa Optibetile midagi ette heita.

Optibet Promokood 2020
Optibet Promokood

Spordiennustus 

Spordiennustajad ei pea Optibetis pettuma. Küll aga võrdluses nii mõnegi konkurendiga tuuakse tihti välja, et vähem tuntumate alade panuseid ei saa antud keskkonnas piisavalt teha. Olemasolevate spordialade sees on aga võimalusi küllaga.

Pokker 

Optibet esindab ainsana Eestis GGNetworki, mis tõstab automaatselt selle pokkeriportaali atraktiivsust. Pokkerit saab mängida nii arvutis kui mistahes nutiseadmes, mistõttu on tegu korralikult läbi mõeldud lahendusega. Regulaarselt toimub Optibeti pokkeriportaalis ka turniire, mis hoiab püsikasutajaid alati põnevil.

Optibet Promokood 2020
Optibet Promokood

Millised on Optibeti maksemeetodid? 

Optibetis on mitmeid variante sisse- ja väljamakseteks. Seda online kasiinot kasutades saad olla kindel, et alati on võimalik teha ülekandeid suurimate Eestis tegutsevate pankade kaudu. Esindatud on ka Netelleri ja Skrilli maksed ning VISA/MasterCard krediitkaardid.

Sissemaksete sooritamine 

Sissemaksete sooritamine on Optibeti keskkonnas mugav ja lihtne. Esindatud on kõik põhilised sissemaksete viisid, mistõttu kulgevad rahakanded hõlpsalt ja kiiresti. Vaata järgnevat nimekirja sissemaksete konkreetsetest võimalustest:

 • Enim levinud Eesti e-pangad (tasuta)
 • Deebet- ja krediitkaardid (üldjuhul tasuta)
 • Paysafecard (võib rakenduda teenustasu)
 • E-rahakott (teenustasu võidakse lisada)

Arvesta, et sissemaksete minimaalne summa on krediitkaartide puhul 7 eurot. Kui aga kasutad e-pangasüsteemi või e-rahakotti, siis on miinimumiks määratud 10 eurot

Väljamaksete teostamine 

Väljamakseid saab vabalt sooritada kõikidele e-pankadele, millega tegid ka sissemakse. Küll aga on väljamaksete osas teatavad piirangud. Võid arvestada, et mõningaid VISA ja MasterCarde ei saa väljamakseteks kasutada. Samuti on võimalik väljamakseid teha e-rahakotti ainult olukorras, kui konkreetne e-rahakott on kontole registreeritud.

Optibet kasutajatoe kvaliteet & võimalused 

Optibet on avanud kõikidele klientidele korduma kippuvate küsimuste sektsiooni. Suurele osale võimalikest küsimustest leiad sealt vastuse. Kui aga antud rubriik jääb vastuse võlgu, siis saad kontakteeruda otse Optibeti kasutajatoe esindajatega.

Kasutajatoe töötamisaeg on kell 09:00-18:00 ja ainult tööpäeviti. Sõbralike teenindajatega saad suhelda vestlusakna kaudu, telefoni teel või meilitsi. Üldjoontes on vastused kiired, teenindajad professionaalsed ning leiad kindlasti enda küsimustele vastused.

Optibeti mobiilne kasutus 

Tänapäeval on mobiilne ligipääs online kasiinode kasutusel aina tähtsam. Sellega on püsivalt kaasa läinud tänaseks pea kõik netikasiinod. Siinkohal pole Optibet mingi erand, kuna veebilehe funktsionaalsus on viimseni viimistletud.

Mobiiliäpp

Optibetil puudub tänase seisuga eraldiseisev mobiiliäpp. Pole välistatud, et antud veebikasiino paiskab äpi tulevikus turule.

Mobiilne veebileht 

Kõige olulisem on Optibet mobiilse veebilehe puhul märgata, et saidile saab mängida kõiki nende mänge probleemidevabalt. Seejuures on mängude valik vägagi lai, pakkudes mobiilsete seadmete kasutajatele täielikku valikuvabadust.

Mobiilse kasutuse juures on oluline märgata, et parima kogemuse saavutamiseks tasub eelistada pigem uuemaid seadmeid. Kogemused on näidanud, et enam kui 4-5 aasta vanuste seadmete korral ei pruugi mängud ega lehe laiem funktsionaalsus ootuspäraselt toimida.

Mugav on Optibeti mobiilse veebilehe juures aspekt, et leht kohandub automaatselt kõikvõimalike erinevate ekraanisuurustega. Nii saad olla täiesti kindel, et saad samasuguse kogemuse nii nutitelefoni, tahvelarvutit kui ka rüperaali kasutades.

Meie arvustus Optibeti kohta

Optibet on hoolikalt läbi mõeldud online kasiino, mis kahjuks püsikundedele palju boonuseid ei paku. Tundub, et põhiline rõhk pannakse tugevalt uute kasutajate ligi meelitamisele, ent seejärel tõmmatakse boonuste osas hoog maha.

Mängude valik on Optibetis korralik. Leiad küllaga erinevaid slotikaid, lauamänge ja isegi live-kasiino. Erinevad mängud on jaotatud kategooriatesse, nii et oma lemmikutele lisa otsimine ei tohiks olla keeruline ülesanne.

Üle ega ümber ei saa sellest, et Optibeti keskkond koosneb mitmest osast. Nimelt klassikalisemate kasiinoelamuste nautimise kõrvalt saad harrastada pokkerit või teha spordiennustusi.

Spordiennustuste valik on lai, kuid kahjuks puudub nii mõnigi äärmiselt spetsiifiline ala, millele siiski leidub panustada soovijaid. Pokkeri puhul on aga tegu märkimisväärselt kõrgel tasemel oleva keskkonnaga. Sellest annab tunnistust ka GGNetworki esindajaks olemine.

Tarkvaratootjate poolest on esindatud ettevõtete valik lai. Näiteks saad nautida mänge NetEntilt, Novomaticult, Pragmatic Play’lt, Microgamingult ja Play’n Go-lt. Samuti on muuhulgas olemas tasemel tarkvaral jooksutatud Blackjack ja ruletimängud.

Ööpäevaringse klienditoe puudumine on oluline miinus. Nii mõnelgi suurel konkurendil on olemas kasutajatugi, mis toimib 24/7. Arvestades, et oluline hulk kasutajaid mängib öötundidel, siis klienditoe piiratud tööaeg läheb kirja tugeva miinusküljena.

Portaali disain on korralikul tasemel. Üldiselt on tegu pigem minimalistliku lähenemisega, mis muudab mängukogemusi nauditavamaks. Nii mõnelgi teisel portaalil on mängude ümber ohtralt reklaame või muid tähelepanu kõrvale viivaid faktoreid.

Registreerumine käib Optibeti keskkonda hõlpsalt. Olgugi, et tegu pole “maksa ja mängi” kontseptsiooniga, siis on kasutaja avamise protseduur siiski otsekoheselt arusaadav ja ei võta üleliia aega.

Omaette teema moodustab ka antud online kasiino panus Eesti sporti. Kui soovid oma mängimise kaudu toetada näiteks Eesti võrkpalli rahvusmeeskonda, siis on Optibet täiesti õige valik. Nimelt rahastavad nad meie parimaid võrkpallimängijaid, aidates neil kodumaa võrkpalli laiemasse maailma edasi viia.

Vanemate nutiseadmetega mängides võib mõnikord hätta jääda. Seepärast on mõistlik kasutada alati pigem uuemaid seadmeid ja operatsioonisüsteeme. Eriti puudutab see interaktiivsemaid mänge ja live-kasiinot. Spordiennustuste tegemisel ei pruugi niivõrd suurt vahet esineda.

Üldjoontes võib aga Optibetiga rahule jääda. Kui kõrvale jätta kesine valik püsimängijatele mõeldud pakkumisi ja piiratud kasutajatoe tegutsemise aeg, siis on tegu tugeva tegijaga kodumaisel online kasiinode turul.

Top 3 Optibet Alternatiivi 

OlyBet

OlyBet on üks Eesti suurimaid tegijaid. Uutele tulijatele on välja pandud kena tervitusboonus. Tegu on online kasiinoga, mida saad alati usaldada, kuivõrd selle taust on kodumaine.

PLUSSID: Väga suur ja lai slotimängude valik. Kujundus ja stiil on kõrgel tasemel, mis muudab iga külastuse nauditavamaks. Klienditugi on kõrgel tasemel ja piisavalt heade tegutsemisaegadega.

MIINUSED: Mõningate väljamaksete puhul pikk ooteaeg. Mobiilsete kasiinomängude puhul on kasutamismugavuses piiranguid. Püsimängijatele ei ole heldelt boonuseid ja muid pakkumisi.

Unibet

Unibet on järjekordne Optibeti tugev alternatiiv. Tegu on arvestatava tegijaga Eesti online kasiinode maastikul. Neil on väga kena mängude valik, ent eestikeelse kasutajatoe piiratus on oluline miinus.

PLUSSID: Tasemel mängude valik tekitab huvi käia pidevalt lehel ja erinevat sorti meelelahutust proovida. Sisse- ja väljamaksete teostamise meetodid on tasemel ja ei valmista peavalu.

MIINUSED: Võrreldes teiste keeltega on Unibeti kasutajatugi äärmiselt piiratud kellaaegadega. Lojaalsetele mängijatele on kahjuks võrdlemisi vähe pakkumisi, mis kahandab portaali atraktiivsust püsikundede seas.

PAF

PAF on Skandinaavia tausta veebikasiino, millel on n-ö majas välja töötatud tarkvara. Seetõttu võib kohati mängukogemus üsna unikaalne ja omapärane olla. Lisaks huvitavale mänguvalikule on neil ka spordiennustus ja netipokker.

PLUSSID: Turvaline mängukoht, mis vastab kõikidele tänapäevastele nõuetele. Mängude valik on piisavalt lai, et kustutada ka kõige valivama hasartmängude nautleja janu.

MIINUSED: Klienditugi on kahjuks liiga piiratud aegadel kättesaadav. Samuti pole võimalik vestlusakna kaudu klienditeenindajatega otse suhelda. See on aga oluline miinus, kuna live-vestlusaken on saanud nüüd online kasiinode standardiks.

OptiBet Promokood on aktiivne kuni 31.12.