Bet365 arvustus2022

Bet365 on kiiresti saanud ülimalt populaarne panustamise lehekülg. See on suuresti juhtunud tänud nende laitmatule mainele kasutajatoe, teenuste ja maksete süsteemides. Bet365 pakub lisaks spordile panustamisele ka palju muud, eksisteerivad platvormid Bingo, Pokkeri, Kasiino, Vegase jaoks. Tulemus on see, et nende lehel saab ennast unustada nii panustamismaailma kompav algaja kui tõsine mängija. Üheks nende saidi tõsiselt huvipakkuvaks funktsiooniks on live panustamine. Panuseid on võimalik teha, muuta ja tühistada selliselt nagu mängu käigus heaks arvad. See ja palju muud huvitavat leiab järgnevalt ka lahti kirjeldamist.

Spordipanused

Bet365 pakub üle 40 erineva spordiala, millele panustada, mis on vähemalt meie kogetu põhjal rekordarv. Loomulikult leiab siit loogilised valikud, mis on Euroopas populaarsed nagu jalgpall, tennis, kriket, hobuste võiduajamine, noolemäng – need on ka suurel arvul esindatud. Samas leiab siit ka tohutul hulgal huvitavaid pakkumisi nagu talisport, keegel ja palju muud. Väga hästi on esindatud ka USA spordialad nagu NBA, NFL ja NHL.

Lisaks spordialade hulgale on hämmastav ka nende sügavus. Suuremate riikide levinuimate spordialade hulgas leiab ka regionaalalade meeskondi, kellele saab oma panuseid teha. Näitena võib tuua ka selliste riikide spordiliigad nagu Aserbaidžaan, Kuveit ja Tai. Ka selliste riikide meeskondade esitusi saab live video abil näha, neile panustada ja neile kaasa elada. Lisaks on esindatud ka noorte- ja reservide meeskonnad ning loomulikult palju muud.

Seega kokkuvõtvalt – Bet365 on spordialade sügavuse ja laiuse mõttes konkurentidest tugevalt ees.

Kuivõrd lai on spordialade valik, niivõrd suur on ka erinevate panuste hulk, mida teha saab. Loomulikult on jällegi olemas klassikud nagu võitja, õige skoor ja väravalööja. Samas pakub Bet365 ka teisi inimeste lemmikuid nagu händikäpp, vähem / rohkem väravaid, penaltilööja / möödalööja, värava puhtana hoidja ja nii edasi. See tähendab, et panustada võib vastavalt oma ala teadmistele nii lihtsalt asjast huvitatu kui ka tugevam statistik, kellele meeldib oma otsuseid näiteks ajaloo või uudiste põhjal teha.

Šansid ja piirangud

Bet365 on tuntud oma šansside tugevuse poolest. Olles turuliider on neil selleks ka mingil määral kohustus ja võimalus. Eriti heas seisus on ehk just jalgpalli ning tennise fännid, milledele pakutakse väga häid šansse. Näiteks on jalgpalli šansid kuni 98% – väga palju paremaks enam need minna ei saa. Olgu öeldud et need eriti head šansid tulevad esile just eelkõige mängueelsete panuste tegemisel. Mõningate alade kohta võib ka öelda, et ehk tasuks nendel aladel panustajatel mujale saidile vaadata, ent üleüldiselt on Bet365 oma šansside poole väga kõrgel tasemel.

Loomulikult soovitame eriti just algajatel tutvuda eri pakkujate saitidel olevate tingimustega ning teha oma otsus ikkagi ise. Väikese soovitusena soovitame võrdluseks võtta ühe ja sama sündmuse ühe ja sama tulemuse ning võrrelda, milliseid tingimusi seal ka juba vanale olijale pakutakse. Kohe tehtud õige valik säästab hiljem aega ja miks mitte ka raha.

Miinimumpanuse tase on Bet365 lehel väga madal. See omakorda muudab Bet365 väga heaks alustamise platvormiks ning võimaldab asjast huvitatutel oma kätt proovida. Samuti sobivad madalad panused näiteks sõpradele, kes tahavad oma lemmikmeeskondade duellile põnevust juurde anda, ent samas mitte suurte summadega riskida.

Võidupiirid on samas kõrgel. Eriti tuleb siin esile jalgpall, mis on ka mõneti arusaadav kuna tegu on maailma populaarseima spordialaga. Jalgpallis on võidupiir seatud miljonitesse. Antud võidupiir kehtib nii päeva kui ka ühe panuse kohta, nii et kui oled nii õnnelik, et peaksid sellise võidu võtma, pead kahjuks päeva ootama, enne kui uuesti võitmisega alustad.

Pakutavad boonused

Bet365 pakub oma kasutajatele mitut liiki boonuseid. Esmane ja kõige enam reklaamitud neist on uue kasutaja boonus. Boonus on mõeldud kasutajatele, kes on oma konto viimase 30 päeva jooksul loonud ning ka vajaliku sissemakse sooritanud. Artikli kirjutamise ajal pakutakse boonust, kus kontole uue kasutaja esimese maksena sooritatud sissemakse kahekordistatakse.

  • Pakkumisel kehtivad piirangud ja tingimused. Alaealised panustamisest osa võtta ei tohi ning see on seadusega keelatud.
  • Teine laiem kategooria boonuseid on spetsiifilised boonused, mis on suunatud kindlast spordialast huvitatule. Siin leiab suurel hulgal ala-spetsiifilisi eripakkumisi nagu:
  • Prantsusmaa lahtised; kus oled panustanud mängijale, kes läheb kahe setiga juhtima ning saadki oma võidu kirja.
  • Kaheväravaline edu tippjalgpallis; siin saad tippliiga meeskonna kaheväravalise edu korral oma võidupanuse kätte.
  • Igava viigi raha tagasi boonus; kus saad panuse kaotuse ning mängu 0:0 viigi korral oma panuse tagasi.
  • Tenniseboonus; siin saad teatud tippturniiride kindlate raundide võitja ennustamisel lisaboonuse lisaks võidule.
  • Lisaks antud boonustele on avatud veel valik erinevaid võimalusi. Pea silmas, et need muutuvad ajapikku ning pakkumiste lehel tasub alati pilk peal hoida.
  • Pakkumistele kehtivad piirangud ning tingimused. Värskeima info nende kohta saad alati pakkuja kodulehelt. Alla 18-aastastele on saidi kasutamine keelatud.

Pakutavad lisaväärtused

Et panustamine pole pelgalt hasartmängurlus vaid ka hasart mis saadakse spordi jälgimisest ja sellele kaasa elamisest, on Bet365 sisse toonud mõned mängu muutvad funktsioonid. Järgnevates lõikudes kirjeldame neid ka veidi pikemalt.

Live video

Kas on midagi paremat, kui oma lemmikmeeskonnale kaasa elamine ning samal ajal ka raha teenimine? Bet365 lehel on see võimalus olemas isegi sel juhul, kui sa ei oma ühtegi spordikanalit. Nimelt, kui oled loonud omale konto ning sel kontol on ka vähemalt minimaalne positiivne kontoseis, pääsed ligi tohutule hulgale otse üle kantavatele spordisündmustele. Spordialad, millele pakutakse pidevalt otse üle kantavaid videolülitusi on: jalgpall, tennis, e-sport, noolemäng, võrkpall, kriket, korvpall, käsipall, lauatennis, jäähoki. Loomulikult ei ole see loetelu täielik ning alati võid avastada enda jaoks midagi uut – kasvõi terve uue spordiala.

Esinevad ka mõned riigiti paika pandud piirangud live video vaatamisel, mis on paraku seotud litsentsidega. See tähendab, et kui mõnel firmal on mõne võistluse näitamiseks ainuõigus, ei pruugi seda Bet365 vahendusel näha. Siiski ei tasu kurvastada kuna igal aastal pakutakse ca. 100 000 live lülitust ning nende arv järjest kasvab.

Live ülekanded on Bet365 keskkonda väga hästi integreeritud. Matšid, millelt tehakse ka lülitus pildi näol, on kergesti teistest eristatavad ning lausa spordiala kaupa jaotatud. Kui liigud live ülekannet alustanud lehelt teisele, ei kao ekraan kuhugi ning saad samal ajal jälgida ka mitut eri mängu, kui seda vaid ise jaksad. See annab aga võimaluse tegeleda teisele mängule mõeldud panuse ettevalmistamisega olukorras, kus eelmine panus on tehtud ning silmanurgast ekraani servas kontrollitav.

Live panustamine

Kui panuste vahendaja pakub võistlusest videopilti, peab seal ka järelikult panustada saama, eks? Täpselt nii. Live panustamine on muutunud Bet365 lehe väga oluliseks ja populaarseks osaks, ilma milleta ei kujutaks seda lehte enam ettegi. Mängu käigus tehtavad panused võivad olla oluliselt põnevamad, kui tunde enne mängu tehtud. Seda enam, et mänguolukorrad vahelduvad kiirelt ning valesti tehtud panus enne mängu võib igasuguse lõbu mängu jälgimisest välja võtta. Seevastu aga võimalus, kui saad mängu otsepildi vahendusel jälgida ning jooksvalt panuseid teha, hinnates mängijate võimekust, vormi ja isegi tuju, muudab tavalise jalgpallimängu potentsiaalselt elamuseks.

Nii live panustamine kui ka live ülekanded on saadaval nii Bet365 rakenduse kui mobiilse brauseri kaudu, seetõttu ei jää sa millestki ilma ka arvutist eemal viibides.

See viibki meid järgmise teema juurde:

Mobiilne rakendus

Mobiilsest rakendusest ei ole enam tänapäeval võimalik üle ega ümber saada. See lihtsalt peab olemas olema. Lisaks sellele peab see töötama ühtmoodi hästi kõikidel seadmetel, eelkõige aga Androidil ning iOS seadmetel. See kõik just täpselt selliselt töötabki ning kogemus on põhimõtteliselt veatu. Ekraan kohaldab ennast olukorrale sobivaks, pöörab end hästi ning näeb ühesugune välja kõikidel seadmetel, olgu siis tegu väikese iPhoneiga või suure Androidi tahvelarvutiga.

Bet365 loodud rakendus on kindlasti üks panustamise vahendajate loodutest täiuslikemaid. Siin on saadaval kogu spordialade valik, mis tavasaidil. Küll tundub, et puuduvad mõned eripakkumised, aga kui aus olla, siis mobiilne rakendus ei ole 100% mõeldud ainsaks lehe külastamise viisiks. Meie lemmikviis rakendust kasutada on mängusiseste panuste tegemiseks ning just siin tulevad välja selle põhilised tugevused. Rakendus on ülimalt hästi optimeeritud, tagades selle, et kõik, mida mängu käigus kiirelt otsuse tegemiseks vajad, on käe ja jala juures. Sama hästi on tagatud ka kiire panuste tegemise ja nende tühistamise võimalus.

Bet365 rakendus on oma ehituselt ja välja nägemiselt väga sarnane originaalse platvormiga. Seetõttu ei tohiks tulla ka üllatusena, et kogu kogemus on äärmiselt kasutajasõbralik. Kiirlingid töötavad hästi ning on suurepäraselt valitud, nende abil saab ära hoida pideva ekraani uuestilaadimise ja muu ebamugava.

Panuse tegemine ei võta Bet365 rakenduses ilmselt ühelgi juhul ühe 5 kliki, eriti kui tead, et mäng on just hetkel käimas. Isegi siis, kui pead oma mängu otsima, taandub see vaid mõne kategooria valikule. Kui valid spordiala, juhatatakse sind kohe tänastele sündmustele erinevates liigades. Peale seda kuvatakse juba asjasse puutuvad mängud. Siit on juba lihtne teha oma panus ning jääda edasisi sündmusi ootama.

Kokkuvõtteks

Bet365 näol on tegu maailmaklassist panuste vahendajaga, kes on loonud suure ökosüsteemi, mis keerleb spordi ümber. Kasutajatele sisendab kindlust kindasti see, et tegu on juba äärmiselt kogenud pakkujaga ning nende panused on ohutus kohas. Kogu kogemus, mis Bet365 lehel viibides valdab viitab kvaliteedile ning kutsub mängima. Pakutavad šansid on äärmiselt head ning teevad ka üldises mõttes enamikele teistele suurtele konkurentidele (ja ka väikestele) silmad ette, ent kui valida mõni spetsiifilisem valdkond (nt. jalgpalli Inglimaa kõrgliiga kohtumise väravate vahe), siis võib siit leida erilisi pärleid. Kogu kogemuse tipuks on kasutajatel võimalik mänge reaalajas jälgida ja neile kaasa elades panuseid teha. Kontole raha sisse ning välja kandmine käib kiirelt ning maksevõimaluste hulk on asjalik.

Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et kui keegi Bet365 puhul rahule ei saa jääda, siis on sellele inimesele väga keeruline meele järele olla.