Põhjalik kokkuvõte Bet365 voogedastusest

Teeme täieliku ülevaate Bet 365 ennustusportaali voogedastuse võimalustest ja kvaliteedist.

Ülevaade Bet365 voogedastusest: Live-ülekanded ja pakkumised 

Voogedastus muutub spordiennustuste maailmas aina populaarsemaks võimaluseks. Just seepärast ootab üha suurem hulk panuste tegijaid, et voogedastuste kanne toimiks sujuvalt ja probleemidevabalt kõikides juhtivatest portaalides.

Meie võtamegi siinkohal fookusesse Bet365 boogedastuste. Kuivõrd tegu on Suurbritanniast pärit ja Eestiski üheks juhtivaks ennustusportaaliks saanud brändiga, siis tekib õigustatud küsimus, kas ikka kõik portaali osad vastavad kõrgetele ootustele.

Bet365 voogedastuse toimimine 

Kõigepealt tuleb arvestada tõigaga, et Bet365 voogedastuse töötamiseks on vaja teatud tehnilistele nõuetele vastata. Kui kasutad Windowsi süsteemi, siis peab sul olema vähemalt Windows XP peal jooksev IE 10, Opera, Edge, Google Chrome, Firefox või Brave veebisirvija.

Kui aga sinu eelistus on Apple op-süsteem, siis arvesta, et see vajab minimaalselt SnowLeopard 10.6 taset ning vähemalt ühte juhtivat veebibrauser, mis on korralikult ära uuendatud.

Kuid heast op-süsteemist ja tasemel brauserist ei piisa. Määravaks saab sinu internetiühenduse kiirus. Arvesta, et see peaks olema minimaalselt 512 kb/s, kuid parimaks striiminguks võiks olla veelgi kiirem.

Äärmiselt oluline on see, et striimingusse on kaasatud nii heliline kui pildiline pool. Just seepärast nõuab see pigem kaasaegse kiirusega internetti. Kui oled suvilas või matkal looduses, siis ei pruugi voogedastus hästi toimida.

Spordipanustamise voogedastuse arvustus: Meie kogemus

Voogedastuse kogemus oli Bet365 portaalis kõrgel tasemel. Meil ei tulnud sealse süsteemiga erilisi probleeme ette. Küll aga peab mainima, et vähemalt üks konkureeriv sait Eestis pakub sujuvamat striimingut.

 • Bet365 portaalis on video kõrge kvaliteediga ja heli selge. Niiviisi ei jää midagi ei silmale ega kõrvale varjatuks.
 • Positiivne on seegi, et kõik voogedastused on kasutajatele täiesti tasuta.
 • Laiemalt leidub Eestis spordiennustuste pakkujaid, kellel pole voogedastust. Bet365 on automaatselt neist üle.
 • Voogedastuse funktsionaalsus toimib hästi nii nutitelefonis kui ka tavalises arvutis.
 • Cash Out võimalus toimib voogedastust kasutades paremini, kuna võimalik on jooksvalt paremini mängu kulgu hinnata.

Kuidas voogedastusele ligi pääseda?

Bet365 voogedastusele saad ligi kahe eraldi võimaluse kaudu: võid kasutada nii tavalist arvutit kui ka nutitelefoni. Kuid oluliseks eelduseks on see, et sul oleks kasutajakonto, millele on lisatud raha ja selle konto kaudu on tehtud viimase ööpäeva jooksul panus.

Siiski testimise käigus selgus, et mõningaid erandeid leidub. Kõikide ülekannete nägemiseks pole igal juhul vaja viimast kriteeriumit täita. Soovitame aga seda parimate striimingu variantide saamiseks ikkagi teha.

Kuidas mobiilselt voogedastusse siseneda? 

Kõige populaarsem viis voogedastust jälgida on tänapäeval mobiilse seadme kasutamine. See on mugav, kuna võimaldab sul kõikjalt põnevaid ülekandeid jälgida. Võid olla nii aias võrkkiigel kui ka hambaarsti juures järjekorras. Juhised on järgnevad:

 1. Tee kindlaks, et su konto võimaldab voogedastusele ligipääsu.
 2. Logi oma kasutajatunnusega Bet365 lehele või mobiiliäppi.
 3. Mine rubriiki “Live”. Seejärel leia mänge, mille juures saad rohelist “Mängi” nuppu vajutada.
 4. Oota live-video täieliku laadimise ära. Alusta otseedastuse vaatamist ja naudi!

Kuidas arvutis voogedastust kasutada? 

Loomulikult on suuremalt ekraanilt otseedastusi mõnusam vaadata. Seepärast läheneb voogedastusele osa kasutajatest jätkuvalt arvuti kaudu, kui neil selleks vähegi võimalust on. Selleks tuleb teha nii:

 1. Taaskord veendu, et su kasutajaga saab ilusti otseedastustele ligi.
 2. Logi kasutajaga sisse. Liigu “Spordiennustus” rubriigi kõrval olevasse sektsiooni “Live”.
 3. Iga rea kõige parempoolsemas tulbas on graafilise lahenduse või otseülekande nupp.
 4. Vajuta otseedastuse olemasolu korral “Play” nuppu. Oota laadimise ära ja naudi ülekannet!

Kasutajaliides: Millisel tasemel graafika ja disain?

Testisime otseedastuse võimalust nii sülearvutis kui ka mobiilis. Nutiseadmetes panime proovile veebilehe mobiilse versiooni ja mobiiliäpi. Võib julgelt öelda, et äpp töötab veebilehe versioonist voogedastuse võtmes veidi sujuvamalt.

Disain mängib siin olulist rolli, sest veebiavarustes leidub portaale, kus otseedastus küll toimib, ent videokastikest ümbritsevad häirivad reklaamid ja kehvad disainielemendid. Bet365 puhul sellist probleemi pole.

Nende disainilahendus on selge ja kogu fookus on suunatud otseedastuse sisulisele poolele. Kui konkreetsele mängule või matšile voogedastus puudub, siis saad selle asemel näha graafilist lahendust või lihtsalt skooride kaarti.

Voogedastuse enda kvaliteet sõltub sinu internetiühenduse kiirusest. Meie testisime seda antud artikli jaoks kahes riigis (Eestis ja USAs) kõrgete kiirustega. Pilt oli terav ja ei hakkinud kordagi.

bet365-logo

Mis spordialad on kaetud? 

Testimise hetkel oli otseedastusena saadaval lauatennise, jalgpalli, tennise, jäähoki ja kriketi ülekanded. Lisaks eelnevatele on loomulikult olemas ka otseedastused mõningatest eSpordi mängudest.

Üldjuhul on selge, et eSport on alati suurema tõenäosusega striiminguna üle kantud. See on tehniliselt palju kergem, kuna ei eelda konkreetsete kohalike edastuskompaniidega kulukaid lepinguid.

Silmapaistvad Bet365 voogedastuse võimalused 

Otseedastus ei koosne enam ainult puhtakujulisest videopildist. Ennustusportaalid täiendavad voogedastust põnevate funktsioonidega, mis muudavad kogemuse haaravamaks ja nauditavamaks.

Bet365 on lisanud voogedastusele järgnevaid võimalusi:

 • Cash Out. Taoline funktsioon annab sulle variandi võtta välja oma panus osaliselt või täielikult enne mängu lõppu. Otseedastusel on siin oluline roll, sest see aitab näha reaalajas võimalikke kitsaskohti oma esialgse panustamise strateegia juures.
 • Reaalajas panustamine. Kui näed pidevalt, mis mängus toimub, siis võib sul tekkida tunne, et kindla uue lähenemisega võid edukaks saada. Selle tunde pealt saadki reaalajas värskeid panuseid panna.
 • Panuse muutmine. Nii mõnegi konkurendi juures on tehtud panus “püha”. Sellest ei saa enam taganeda ega jooksvalt muuta. Küll aga saad Bet365 keskkonnas teha panusele väikeseid muudatusi reaalajas. See on väga mõnus variant, mis täiendab voogedastust veelgi rohkem.

Lõplik hinnang: 4.9/5 

Bet365 otseedastus annab tõelise tähenduse sõnale “peenhäälestatud”. Nende voogedastuse funktsionaalsus on korralikult läbi mõeldud nii vormiliselt kui ka sisuliselt. Kui sul on korraliku kiirusega netiühendus, siis on otseülekandeid äärmiselt nauditav vaadata.

Disaini poolest on nii veebilehe kui mobiiliäpi otseedastus loodud selliselt, et kogu tähelepanu koondub mängule endale. Puuduvad häirivad elemendid, mis viiksid fookust mujale. Samuti ei pommitata reklaamidega nagu mõnes teises portaalis.

Sisuliselt on saadaval otseülekandeid arvestatavale hulgale mängudele. Loomulikult võiks neid alati rohkem olla, kuid tehnilised ja majanduslikud küsimused panevad õigustatud piirid peale. Lisaks tuleb arvestada, et meie test on tehtud haiguspuhangu ajal, mistõttu oli näiteks jalgpallimatše igal juhul vähem.

Äärmiselt positiivne on see, et Bet365 ei küsi otseedastuste vaatamise eest eraldi raha. Oleme märganud, et mõningates portaalides ei ole see tasuta. Siiski pead veenduma, et oled teinud kontole sissemakse ja viimase ööpäeva jooksul panustanud.

Just selle viimase nõude pärast ei anna me täit viite punkti Bet365 keskkonnale. Alati eksisteerib veidi arenguruumi ja vähem piiravam lähenemine teeks Bet365 voogedastusest täieliku 5-tärni funktsionaalsuse.

Suurepärane tulemus: 4.9/5