Optibet pokker

Optibet pokker on viimasel ajal tõusnud tugevaks ja usaldusväärseks teenusepakkujaks. Teenused on kättesaadavad kõikidele mängijatele, ning peate lihtsalt ära täitma lihtsad kasutajatingimused, mis on peamiselt seotud vanusega ning asukohaga. Minul võttis kogu registreerimine ja konto valmis panek aega kõigest mõned minutid ning midagi keerulist selles ei olnud. Juba peagi olin suundumas laudadesse ja panin oma õnne proovile. Varasemalt olin pidevalt pendeldanud erinevate pokkeritubade vahel enne kui leidsin endale optibet pokker veebilehe. Optibet eesti on ennast turul tõestanud ning andis mulle piisavalt kindlust nende leheküljega liituda. Kasutaja registreerimisel küsiti minu käes mõned lihtsad küsimused ja isikuandmed ning midagi keerulist selles protsessis ei olnud.

Registreeru spetsiaalse boonuskoodiga OLYMAX >

Boonused ja pakkumised

Kui külastate lehekülge Optibet.ee, siis jääb teile kindlasti silma kena disain ja erinevad bännerid, mis annavad teada pakkumistest, mida enda mängijatele pakutakse. Ilmselt on ka sinu jaoks oluline see, et lisaks teenuse pakkumisele saaks keskkond sulle pakkuda midagi enamat, ning siinkohal tulevad mängu erinevad boonused. Optibet boonused on üldiselt väga sarnased kõigile teistele konkurentidele – pakutakse erinevaid uue mängija boonuseid ning samuti ka sissemakse boonuseid. Igaüks leiab endale just selle sobiva, kuid siiski tasub silmas pidada ka seda, et üldiselt on boonused ka läbimängimise kohustusega, ning neid tasub hoolikalt jälgida. Kui olete oma esimese boonuse ära kasutanud, siis kõige lihtsam viis uue boonuse avamiseks on see, et lähete boonuste või pakkumiste lehele, ning otsite endale sobiva boonuse. Sõltuvalt teie mängimise hulgast ja muudest teguritest võivad olla boonused kõigile kasutajatele pisut erinevad. Samuti võib tekkida olukord, kus teie tuttavale pakutakse boonust, kuid kahjuks teie konto ei ole selle boonuse saamiseks kõlbulik. Optibet pokker on tavaliselt silma paistnud sellega, et tihti pakutakse erinevaid boonuseid, mis sisaldavad endas turniiridele tasuta pääsmeid ja muud huvitavat. Mina näiteks uurisin hoolikalt enne sissemakse tegemist, millist boonust ma soovin aktiveerida, et ma hiljem ei kahetseks. Üldiselt on boonuse eesmärgiks pisut tõsta mängude atraktiivsust ning anda mängijale vähe suurem motivatsioon eesmärki täita.

Tarkvara ja mängitavus

Optibet pokker on minu jaoks väga korraliku tarkvaraga ning ei täheldanud ühtegi probleemi, mis oleks mängimist seganud. Loomulikult on alati igalühel omad eelistused disaini osas, kuid see ei ole otseselt seotud tarkvara toimimise ja mängitavusega. Kui soovite saate ka pisut kujundusi muuta, kuid üldjoontes jääb kogu peamine disain paika. Leian, et tegemist on küllaltki lihtsa ja loogilise keskkonnaga, kus saab hakkama igaüks. Sama võib ka julgelt öelda optibet kasiino kohta, mis on kaasaegne, lihtsasti arusaadav ja võib-olla ka üks turu parimaid. Kui aga olete hoopis ennustamise meeleolus, siis optibet spordiennustus on väga sarnane konkurentide keskkondadele ja tihti peale on väga raske leida erinevusi. Spordiennustustes on äärmiselt palju eripakkumisi ning samuti on Optibeti puhul tegemist suure spordi ja spordivõistluste toetajaga. Mängijate taset hinnata on äärmiselt raske, kuid kindlasti ei ole tegemist kõige tugevama tasemega. Loomulikult leidub mängijaid, kes on igapäevased või lausa elukutselised pokkerimängijad, aga sellest ei ole pääsu ühegis pokkeritoas, mida olen külastanud. Üldiselt on mängude valik küllaltki korralik ning kuna lisaks optibet pokker keskkonnale on olemas ka optibet kasiino, siis ei ole harv juhus, kus mõned mängijad on nii öelda kasiino taustaga. See aga omakorda tähendab seda, et mängija pokkerioskused on pisut madalamad ning kergemini mängitavad. Kindlasti ei tohi unustada seda, et tegemist on siiski õnnemänguga ning ükskõik kui suured teadmised või oskused sul on võid ikkagi kaotada.

Arveldamine

Siin sektoris erilisi üllatusi ei ole – kui siis ainult positiivseid. Nimelt pakutakse klientidele kõiki võimalike sissemakse ja väljamakse võimalusi. Saate sissemakseid teha krediitkaartidega, e-rahakottidega või tavalise pangalingi ülekandena. Raha jõudmine kontole on praktiliselt kohene ning ei pea muretsema sellepärast, et kuna saate alustada mängimisega. Väljamaksete puhul tuleb arvestada sellega, et see võtab aega mõned tööpäevad. Põhjuseks on see, et esimese asjana teie väljamakse kinnitatakse ning seejärel suunatakse nii öelda raamatupidamisse. Sõltuvalt, mis pangas teie konto on võib raha jõuda kiiremini või aeglasemalt. Kogu informatsioon väljamaksete kiiruse kohta on saadaval ka sellel hetkel, kui alustate väljamakse tegemist. Minu jaoks oli kogu sissemakse ja väljamakse protsess kiire ja täpselt selline nagu ma seda oodanud olin. Lisaks võib tekkida olukord, kus esimese väljamakse ajal küsitakse teie käest mõned dokumendid lisaks kinnitamaks seda, et tegemist on teiega ja raha jõuaks ikkagi õigesse kohta. Samuti peab silmas pidama seda, et raha peate sisse ja välja kandma enda nimeliselt kontolt ning sissemakse ja väljamakse peavad toimuma läbi sama konto.

Pokkeri näpunäited

Optibet pokker on väga hea koht alustavale mängijale, kuid samas sobib ka juba kogenud mängijale. Järgnevalt anname mõned kiired näpunäited, mida jälgida ning, kes teab ehk aitab see kaasa ka mõne jaotuse efektiivsemal mängimisel.

1) Ole äärmiselt hoolikas enda pokkerikäe valimisel – ei ole mõtet mängida jaotusi, kus sul on käes suvalised kaks kaarti ning puuduvad võimalikud kombinatsioonid. Tegemist on siiski matemaatilise mänguga ning äärmiselt oluline on enda võiduvõimalusi suurendada. Kui tunned, et tegemist on nõrga käega, siis on sellest lihtsam kiirelt loobuda ning hiljem ei pea enda otsust jätkata kiruma. Võib tekkida olukord, kus sul on vastasega näiteks võrdväärne käsi, kuid saatuslikuks saab “kicker” ehk siis teine kaart, mida käest kasutatakse.

2) Mängi oma kätt agressiivselt, kui see on tugev – tihti tekib olukord, kus inimesed ei julge panustada enda tugevate kätega ja kardetakse, et vastane loobub enda käest. Tõesti mõni kord võib see olla juhtum, kuid samas kui te ei panusta, siis ei ole võimalik ka suurt potti võita. Teine ohtlik olukord on see, kui annate vastasele palju “tasuta” kaarte, siis võib vastane saada teist tugevama käe ning lõpuks teid võita. Panustamine on ka oluline, sest sellega tõuseb potti väärtus ning mängijatel tekib suurem seotus sellega. Keegi ei taha naljalt loobuda jaotusest, kui ta on sinna investeerinud suure hulga oma mängunuppe.

3) Ära pinguta üle mängijate jaotuste arvuga – kindlasti olete internetis näinud mängijaid, kes mängivad kümnel või rohkemal laual korraga ning suudavad võita. Kõik me tahaksime samamoodi mängida, kuid see on võimalik vaid tänu sellele, et nende mängijate kogemuste pagas on lihtsalt nii suur, et tekib äärmiselt palju matemaatiliselt sarnaseid olukordi. Samuti kasutatakse erinevaid tarkvarasi, mis aitavad lahendada raskete otsustega olukordi – kõikides pokkeritubades ei ole need lubatud, kuid otseselt ei ole tegemist ka keelatud lahendusega. Optibet pokker on selle kohapealt konkreetne ning enamlevinud tarkvarade kasutamine ei ole lubatud.